Skudra pēc spēles emocionāls: Man ir grūti saprast, kā var iet uz ledus bez azarta…

29/01/2021 22:36
Pēteris Skudra

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Pēteris Skudra pēc aizvadītā mača ar Čerepovecas “Severstal” (2:3) aizvadīja emocionālu preses konferenci, kurā bija acīmredzami vīlies “Dinamo” hokejistos.

“Pēc tik drausmīga pirmā perioda, kad mēs vienkārši nespēlējām, aizvadīt labu otro un trešo periodu, izveidot tik daudz labus momentus un tik bezjēdzīgi zaudēt… Laikam viss, kas notiek ar mums šogad, turpina notikt. Vienkārši bezjēdzīgs zaudējums! Pirmajā periodā viennozīmīgi nespēlējām, pat nepiedalījāmies tajā. Otrais un trešais bija labs, izveidojām daudz momentus, taču pieļāvām sistemātiskas kļūdas uzbrukumā. Vienkārši gribas kliegt, bet diemžēl tā notiek,” atzina Skudra.

Treneris pārsvarā šosezon preses konferencēs bijis visai nosvērts, taču šoreiz viņam bija grūti valdīt emocijas. Skudra izteicās, ka ir nesaprašanā, kādēļ viņa padotie uz ledus nav azartiski.

“Mēs vienkārši nespēlējām pirmo periodu,” turpināja Skudra. “Uzstādījums bija iziet laukumā un spēlēt hokeju, nevis vienkārši skatīties no malas. Pirmais periods bija vienkārši ārprātīgs. Uzdevums bija iet uz ledus un darīt to, ko mēs trenējam un ko runājam. Ja tu to nedari, tu esi statists un tādi mēs bijām pirmajā periodā. Otrajā trešdaļā spējām ieslēgties spēlē un principā lietas sāka notikt. Man, godīgi sakot, grūti saprast, kāpēc daudziem hokejistiem nav azarts jau no paša spēles sākuma. Palikušas 10 spēles un nav zināms, kad atkal pēc tam varēs spēlēt. Es nezinu, man grūti saprast, ka spēlētāji iziet uz hokeja mačiem bez azarta. Diemžēl pirmais periods bija pilnīgi garām.”

“Dinamo” šajā spēlē visus vārtus zaudēja, esot mazākumā un piedzīvoja ceturto neveiksmi pēc kārtas. Rezultatīvākie Rīgas komandas sastāvā bija Miks Indrašis un Džei Sī Lipons, jo abi sakrāja pa diviem rezultativitātes punktiem, gūstot vārtus un atdodot rezultatīvas piespēles.