Skvorcovs ārpus pieteikuma, Hārtlijam neveiksme pret CSKA

04/10/2020 19:38

Latviešu uzbrucējs Gunārs Skvorcovs svētdien nebija Pekinas “Kunlun Red Star” sastāvā zaudējumā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē izbraukumā Maskavā.

Pekinas komanda izbraukumā piekāpās Maskavas “Dynamo” ar 3:6 (0:1, 0:2, 3:3).

Skvorcovs nebija pieteikts spēlei.

Mājinieku labā trīs vārtus guva Tēmu Pulkinens, bet pa trim rezultativitātes punktiem sakrāja Dmitrijs Jaškins (2+1) un Oskars Lindberjs (0+3). Divas piespēles Vadimam Šipačovam.

Citā cīņā Maskavā Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” piekāpās CSKA ar 2:4 (0:1, 0:2, 2:1).

38.minūtē mājinieki panāca 3:0, taču triju minūšu un 41 sekundes laikā pēdējās trešdaļas viducī omskieši panāca 2:3. Pēdējo vārdu teica CSKA, 60.minūtes sākumā iemetot ripu tukšos vārtos.

Pēdējā trešdaļā viesi pa CSKA vārtiem meta 14 reizes, kamēr maskavieši – tikai trīs. Visā spēlē šajā rādītājā “Avangard” hokejisti “pārmētāja” mājiniekus ar 30:20.

Sergejam Tolčinskim divas rezultatīvas piespēles abos Omskas komandas vārtos. Mājiniekiem pa trim rezultativitātes punktiem sakrāja Maksims Mamins (2+1), kurš iemeta ripu tukšos vārtos, un Konstantīns Okulovs (1+2), bet divas rezultatīvas piespēles bijušajam Rīgas “Dinamo” aizsargam Metam Robinsonam.

Austrumu grupā Pekinas “Kunlun Red Star” 11 cīņās izdevies iekrāt trīs punktus, ieņemot pēdējo 12.vietu, kamēr līdere ir “Avangard”, kas sakrājusi 21 punktu 14 spēlēs.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas – 11 Rietumu un 12 Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.