Taisons: Paldies “Youtube” bokseriem – viņi neļauj boksam izmirt

Džeiks Pols
Džeiks Pols | Foto: Joe Scarnici/Handout Photo via USA TODAY Sports

Leģendārais bokseris atzinīgi vērtē slavenības, kuras sāk nodarboties ar boksu un aizvada “slavenību cīņas” ar citiem atpazīstamiem cilvēkiem. Viņaprāt, tas dod pozitīvu ietekmi boksam.

Aizvadītajā nedēļas nogalē ringā atgriezās 54 gadus vecais Taisons (50-6), kurš pārbaudes duelī tikās ar 51 gadu veco Roju Džounsu (66-9). Uzvarētājs netika noteikts, jo trīs Pasaules boksa padomes (WBC) brīvprātīgie tiesneši lēma par neizšķirtu.

Tā paša pasākuma ietvaros cīņu aizvadīja “Youtube” zvaigzne Džeiks Pols (2-0) un kādreizējais vairāku Nacionālās basketbola asociācijas () “danku” konkursu čempions  (0-1).

Cīņa noslēdzās otrajā raundā, jo Pols visai brutāli nokautēja Robinsonu. Šis duelis izpelnījās kritiku no vairākiem boksa profesionāļiem, kuri izteicās, ka amatieriem nebūtu jāaizvada šādas cīņas, jo viņi var gūt smagas traumas, kas gandrīz piepildījās Robinsona gadījumā.

Tomēr Taisons atzinīgi novērtē šādu cilvēku iesaisti boksā. “Iepriekš es nemaz nezināju par tāda Džeika Pola eksistenci,” portāls “MMA Fighting” citē Taisonu. “Tomēr es priecājos, ka viņš ielēca šajā vagonā ar mani un Roju.”

“Klausieties, mans ego saka dažādas lietas, tomēr realitāte ir tāda, ka viņi palīdz boksam,” pārliecināts ir Taisons. “Boksa sabiedrībai vajadzētu sākt cienīt šos “Youtube” bokserus un viņiem vajadzētu pasniegt jostas par to, ka viņi tur boksu pie dzīvības.”

“Bokss lēnām izmirst, jo UFC sadod mums pa pakaļu,” turpināja leģendārais amerikāņu bokseris. “Tomēr tagad mums ir šie “Youtube” bokseri, kuri spēj savākt 25 miljonus skatījumu. Pateicoties viņiem, bokss atgriežas! Es ticu, ka jo vairāk cilvēki nodarbosies ar boksu, jo populārāks tas būs. Kopš UCF ienākšanas esam saņēmuši pāris stiprus sitienus.”

Titulētā boksere Serano par Polu un Robinsonu: Šīs slavenību boksa muļķības ir jāizbeidz

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par