Slovākijas ekstralīgas kluba Mihalovces “Dukla” sporta direktors Mareks Mašlonka sarunā ar mediju “Pravda.sk” komentējis Kaspara Daugaviņa piesaistīšanu komandai.
Medijs norāda, ka izskanējušas runas par to, ka Daugaviņš būs apmaksātākais spēlētājs visā līgā ar 120 tūkstošu eiro atalgojumu sezonā. Tikmēr “Dukla” kluba pārstāvis Mašlonka šo situāciju nav komentējis.
“Daugaviņš ir liels vārds ne tikai mūsu klubam, bet visai Slovākijas ekstralīgai,” izteicies Mašlonka. “Viņš ir lielisks līderis un personība. Esam ļoti priecīgi, ka Kaspars izvēlējās mūs, nevis citu līgu piedāvājumus. Esam vienojušies par divu gadu līgumu, jo ticam, ka viņš mums palīdzēs sasniegt lielus panākumus.”
“Kluba vadība jau ilgu laiku izteicās, ka vēlas komandā piesaistīt spēlētāju, kurš būs ne tikai sastāva pastiprinājums, bet arī izcila personībā visai līgai,” atzinis “Dukla” sporta direktors. “Daugaviņam nebija īpašu prasību, kuras mēs nespētu nodrošināt. Viss, kas attiecas uz sadzīviskām lietām, piemēram, dzīvokli un automašīna, būs nodrošināts, kā jebkuram leģionārā mūsu komandā. Viņš nāk pie mums spēlēt hokeju un parādīt sevi no labākās puses.”
Kaspars Daugaviņš parakstījis līgumu ar Slovākijas Ekstralīgas klubu Mihalovces Dukla. Slovākijā runā, ka līgas lielākais līgums
— Ulvis Brože (@UlvisBrozhe) September 13, 2023
Daugaviņš: Domāju, ka bez faniem Latvijas hokejs sen jau būtu nomiris
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu