Smirnovs, Andersons un Ķēniņš rezultatīvi NLA spēlēs, Punnenovs atvaira 30 metienus

28/09/2019 23:45

Latviešu hokejisti sestdienas vakarā aizvadīja spēles Šveices augstākajā hokeja līgā (NLA).

Uzbrucēja Denisa Smirnova un aizsarga Sanda Smona pārstāvētā Ženēvas “Servette” ar rezultātu 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:1) papildlaikā piekāpās “Fribourg-Gotteron” vienībai.

Smirnovs laukumā pavadīja 15 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā atdeva vienu rezultatīvu piespēli. Viņš mača laikā izpildīja arī vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Tikmēr Smons laukumā bija vien trīs minūtes un 21 sekundi, šajā laikā ar nozīmīgām darbībām neizceļoties. Smons šobrīd izsaukts uz galveno “Servette” komandu, jo vairāki pamatsastāva spēlētāji iedzīvojušies savainojumos.

Savukārt Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne” pamatīgi ar 1:7 (0:1, 0:4, 1:2) piekāpās “Davos” vienībai.

Ķēniņš spēlēja 15 minūtes un 15 sekundes. Šajā laikā viņš atdeva rezultatīvu piespēli vienīgajā “Lausanne” vārtu guvumā. Tāpat viņš izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Vēl vārtsarga Ivara Punnenova un uzbrucēja Toma Andersona pārstāvētā Langnau “Tigers” ar 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) pārspēja Rapersvīlas-Jonas “Lakers” komandu.

Punnenovs spēlēja visu maču un atvairīja 30 no 31 pretinieku metiena. Latvietis šajā mačā vārtus sargāja ar izcilu 96,8% rādītāju.

Savukārt Andersons atzīmējās ar savu pirmo vārtu guvumu NLA. Viņš savā ceturtajā Šveices spēcīgākās līgas mačā uz ledus pavadīja sešas minūtes un 15 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.