“Sochi” uzaicina “TikTok” bloģeri pievienoties komandas treniņiem

24/01/2021 22:37
Daniils Milohins

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda “Sochi” paziņojusi par gatavību uzaicināt uz treniņiem kopā ar komandu vienu no populārākajiem Krievijas “tiktok” bloģeriem Daniilu Milohinu, ziņo kluba preses dienests.

Milohins, kuram video platformā “TikTok” un sociālajā vietnē “Instagram” kopā ir 13,8 miljoni sekotāju, iepriekš paudis vēlmi spēlēt Krievijas hokeja izlasē. Uz blogera lūgumu atsaucās viens no Krievijas izlases treneriem, kurš uzaicināja jaunieti uz hokeja skolas “Red Machine Junior” nodarbībām. Tagad līdzīgu žestu gatava veikt arī “Sochi” komanda, piedāvājot Milohinam iespēju trenēties kopā ar vienības pamatsastāva hokejistiem.

“Mēs labrāt uzaicinātu Milohinu uz “Sochi” hokeja kluba treniņu un iemācītu dažādas tehnikas,” atklāj komandas preses dienesta pārstāvis. “Turklāt mūsu kluba koncepcija ir vērsta uz jauno spēlētāju attīstību. Daniils vecuma ziņā īpaši neatšķiras no puišiem, kuri tagad ir galvenajās lomās klubā. Jāatzīmē, ka Jevgeņijs Stavrovskis mūsu komandā specializējas jauno spēlētāju attīstībā.”

“Mūsu sporta direktors Andrejs Zjuzins sācis apgūt “TikTok”, un pieredzes apmaiņai Daniils varētu viņam pastāstīt, kā attīstīt savu profilu un kas jāpublicē, lai ar “TikTok” varētu savākt vairāk nekā divus miljonus sekotāju,” atklāj kluba pārstāvis. “Mēs viņu gaidām treniņā, taču lai mūs pabrīdina, lai mēs varētu sagatavot viņa formas tērpu.”

Jāatzīmē, ka saskaņā ar KHL noteikumiem, komandas ir tiesīgās uzaicināt piedalīties treniņā ar klubu nesaistītas un, iespējams, līdz šim ar hokejā nepieredzējušas personas. Šāda prakse visbiežāk ir izplatīta  starpsezonā vai kluba treniņnometnes laikā, kad komanda paraksta ar potenciālo jauni spēlētāju pārbaudes laika līgumu, un veic medicniskās pārbaudes, lai noteiktu maksimālo pieļaujamo fizisko slodzi.

Ar 34 punktiem un izcīnītām 13 uzvarām šīs sezonas 50 mačos “Sochi” ieņem priekšpēdējo vietu Austrumu konferencē tūlīt aiz Rīgas “Dinamo”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…