Šodien norisināsies LFF ārkārtas kongress

Kaspars Gorkšs, sportazinas.com
Kaspars Gorkšs | Foto: LFF

(LFF) “Daugavas” stadiona konferenču telpā rīkos LFF ārkārtas kongresu.

Kongress “Daugavas” stadiona konferenču telpā sāksies plkst.11, tiešraidē to translējot kanālam “Sportacentrs.com”.

Jau ziņots, ka LFF biedri iesnieguši pieprasījumu par ārkārtas kongresa sasaukšanu un prezidenta Kaspara Gorkša atsaukšanu no amata. Vēstuli parakstījuši 69 LFF biedri, kas ir vairāk nekā puse no reģistrētajiem 137 organizācijas biedriem.

Kongresa dienas kārtībā notiks balsošana par “2020. gada līdz 2022. gadam spēlētāju limitu Virslīgas čempionātā 8+3, no kuriem vismaz 3 spēlētājiem ir jābūt Federācijas sagatavotajiem spēlētājiem” atcelšanu.

Tāpat tiks spriests par trīs valdes locekļu – Artūra Gaideļa, Vadima Direktorenko un Aleksandra Isakova – un prezidenta Gorkša atsaukšanu no amata.

Aprīlī notika ikgadējais kongress, tomēr vēl pirms tam februārī notika ārkārtas kongress, kas vēl vienu reizi tika sasaukts jūnijā, kad tika pārvēlēta valde.

Februārī LFF ārkārtas kongresā organizācijas biedru vairākums pauda uzticību Gorkšam. Pēc Vadima Ļašenko iniciatīvas LFF tika iesniegts iesniegums, kurā vairāki organizācijas biedri pauda neapmierinātību ar prezidenta Gorkša un vadības paveikto kopš pagājušā gada kongresa, kas federācija tika pie jauna vadītāja. Līdz ar to tika sasaukts LFF ārkārtas kongress, lai balsotu par Gorkša gāšanu, taču viņš savu amatu saglabāja pārliecinoši.

No LFF biedriem 87 balsoja pret Gorkša atstādināšanu no prezidenta amata, 42 bija par, bet četri atturējās.

Gorkšs par LFF prezidentu tika ievēlēts pērn uz diviem gadiem, amatā nomainot Gunti Indriksonu. Pēc LFF statūtiem nākamās prezidenta vēlēšanas notiks 2020.gadā.

Indriksons: Gorkšam būtu jāatkāpjas

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par