Šogad ceturtajās regbija federācijas prezidenta vēlēšanās amatā ievēlēts Vents

07/10/2022 20:01
Nokopēts
Kārlis Vents

Šogad ceturtajās Latvijas Regbija federācijas (LRF) prezidenta vēlēšanās amatā tika ievēlēts Kārlis Vents.

Piektdien kopsapulcē piedalījās 22 balsstiesīgie biedri, kuri balsoja par trīs amata kandidātiem – Ventu, Aivaru Pilenieku un Māri Zeltiņu. Pirmajā kārtā ar vienkāršo balsu vairākumu – 12 balsīm – par prezidentu tika ievēlēts Vents. Savukārt valdē, balstoties uz iepriekš spēkā esošajiem statūtiem, ievēlēti tika vēl divi locekļi, kurus piedāvāja Vents – Zane Sirsniņa-Kukaine un Andrejs Šilinskis. Jaunais prezidents un valde vēl jāapstiprina Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā.

LRF biedri maijā pārvēlēja amatā iepriekšējo prezidentu Pilenieku, taču Uzņēmu reģistrā netika apstiprināti vēlēšanu kongresa dokumenti un bija nepieciešams rīkot jaunas vēlēšanas, jo netika apstiprināta Pilenieka piedāvātā valde. Jūlija sākumā par LRF jauno prezidentu tika apstiprināts Vents, taču arī viņa virzītā valde neguva federācijas biedru atbalstu.

Tādējādi federācija bija spiesta izsludināt trešās prezidenta vēlēšanas, kurās augustā vēlreiz par prezidentu tika apstiprināts Vents un vēlāk arī valde pilnā sastāvā. Tiesa, arī šo vēlēšanu rezultātus Uzņēmumu reģistrs neapstiprināja un, līdz ar to, tika izsludināta vēl viena kopsapulce ar prezidenta un valdes vēlēšanām. Lai kopsapulce norisinātos juridiski korekti, piektdien tajā bija pieaicināts jurists Mārtiņš Dambergs, kurš ir Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) viceprezidents juridiskajos jautājumos.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
1.37
5.25
7.5
3.5
3.4
2.1
5.5
4.5
1.53
5.5
4.5
1.55
6.75
4.75
1.44
1.62
4.4
4.4
1.93
3.5
3.7
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām