Somijas PČ orgkomitejas pārstāvis: Pārliecinājāmies, lai lielā daudzumā būtu pieejamas arī lētas biļetes

20/03/2023 09:07
Nokopēts
Hokeja arēna Tamperē

2023. gada pasaules hokeja čempionāta Somijas grupas orgkomitejas finanšu direktors Jākko Lūmi sarunā ar “Latvijas Televīziju” atklājis, ka rīkotāji mācījušies no iepriekš pieļautām kļūdām, šoreiz piedāvājot biļetes arī lētākā cenu kategorijā.

“2012. un 2013. gadā PČ bija liela mediju neapmierinātība par biļešu cenām, cik ļoti dārgas tās bija. Mēs nevēlējāmies to atkal pieļaut, tāpēc pārliecinājāmies, lai lielā daudzumā būtu pieejamas arī lētas biļetes,” uzsver Lūmi.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Sporta Studija (@sportastudija)

Jāatgādina, ka 2012. un 2013. gadā, kad čempionāts divus gadus pēc kārtas norisinājās Zviedrijā un Somijā, biļešu cenas bija visai augstas un pirmajos mačos tribīnēs varēja redzēt lielus tukšumus, kā rezultātā rīkotāji steidzamā kārtā samazināja biļešu cenas.

Savukārt šosezon sašutumu pauduši jau Latvijas izlases līdzjutēji, norādot, ka biļešu cenas uz Rīgas grupas spēlēm, it īpaši uz Latvijas mačiem, ir neadekvāti augstas. Vēlāk gan viens no turnīra atbalstītājiem piedāvāja iespēju iegūt kodu, kas dod atlaidi biļetēm 10-15% apmērā.

70% no biļetēm uz PČ spēlēm Rīgā iegādājušies ārzemnieki, cenas pazemināt neplāno

Piedāvā biļetes uz PČ hokejā iegādāties ar atlaidi

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām