Somu žurnālists: KHL ir vienīgā stulbā augstākā līga pasaulē, kas nepārtrauca sezonu

Jokerit hokejisti, sportazinas.com
Helsinku "Jokerit" hokejisti | Foto: twitter.com/jokerithc

Somijas “Iltalehti” žurnālists Peka Jalonens komentējis faktu, ka Kontinentālā hokeja līga () koronavīrusa pandēmijas dēļ neapturēja sezonu.

“Piemēram, Zviedrijā hokeja sezona ir beigusies. Augstākā līga (SHL) atcēla visus atlikušos mačus. Vienīgā (un stulbā) augstākā līga pasaulē, kas nav pārtraukusi vai pārplānojusi spēles ir KHL,” skarbs ir žurnālists.

“Viņi pat neapstiprināja un neinformēja cilvēkus Krievijā, ka “Jokerit” izstājās no izslēgšanas spēlēm,” raksta Jalonens.

Jau ziņots, ka “Jokerit” sestdienas vakarā pēc Somijas valdības ieteikuma, tomēr bija spiesta atsaukt dalību no KHL izslēgšanas spēlēm, lai arī dažas stundas iepriekš klubs šādas baumas noliedza.

Gagarina kausa izcīņas otrās kārtas sērijai “Jokerit” vajadzēja sākties 17. martā, kurā bija jātiekas ar Sanktpēterburgas SKA.

Šobrīd koronavīrusa jeb Covid-19 pandēmijas dēļ pārtrauktas ir teju visas pasaules sporta sacensības, ieskaitot tādus prestižus turnīrus kā , Nacionālā hokeja līga (NHL) un UEFA Čempionu līga. Visā pasaulē tiek atcelti ne tikai sporta notikumi, bet arī dažādi citi sabiedriski pasākumi, kā arī tiek slēgtas publiskas vietas, kā piemēram, fitnesa zāles.

Latvijā oficiāli šobrīd ir konstatēti 30 koronavīrusa gadījumi, no kuriem viens cilvēks ir izārstējies. Mirušo pagaidām šajā valstī vīrusa dēļ nav. Tikmēr Krievijā oficiāli ir 63 gadījumi, no kuriem neviens nav miris.

Vissmagākā situācija ir Ķīnā un Itālijā. Ķīnā, kas ir vīrusa izcelsmes valsts, ir 80 995 saslimšanas un 3199 nāves gadījumi, kamēr Itālijā ir 24 747 saslimšanas un 1809 nāves gadījumi.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par