Sorokins: Pret Zviedriju jāpieturas pie spēles plāna, tad varbūt kaut kas arī sanāks

27/04/2023 17:48
Nokopēts
Latvijas U18 hokeja izlase

Latvijas U18 hokeja izlases galvenais treneris Oļegs Sorokins dalījās pārdomās pirms pasaules ceturtdaļfināla spēles pret Zviedriju.

Jau vēstīts, ka Latvija pēc uzvaras grupu turnīrā pār Norvēģiju ar 1:0 garantēja sev vietu ceturtdaļfinālā, kurā pretī stāsies Zviedrija. Mačs norisināsies jau šovakar plkst. 21:00 pēc Latvijas laika.

“Paēdām brokastis, nedaudz atpūtāmies viesnīcā, pirms pusdienām uztaisījām sapulci, kurā atskatījāmies uz iepriekšējā spēlē paveiktajām labām lietām un arī tām lietām, kuras mums būs jādara nākamajā mačā,” par gatavošanos stāsta Sorokins.

“Pēc tam ierādāmies uz arēnu, kādu stundu patrenējāmies, nedaudz izskrējāmies, nedaudz čaļi paelpoja. Zviedri ir ļoti laba komanda ar augstu meistarības līmeni, daudzi hokejisti jau spēlē Zviedrijas augstākajā līgā. Skaidrs, ka jāpieturas pie spēles plāna, un tad mums varbūt kaut kas arī sanāks,” pārliecināts treneris.

“Sagaidu ciešu aizsardzības spēli ap vārtiem, centīsimies nosargāt vārtu priekšu, lai neļautu zviedriem mest no tuvās distances un lai metieni tiktu bloķēti. Centīsimies veidot ļoti ātrus un jaudīgus pretuzbrukumus, kā arī centīsimies izmantot iespējas, ko dod [uzvarēti] iemetieni,” uzsver izlases stūrmanis.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām