Spēlētāju arodbiedrības pārstāve: Ja nekas nemainīsies, NBA būs nepieciešams vēl viens “burbulis”

Orlando burbulis
Orlando "burbulis" | Foto: "The Athletic"

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētāju asociācijas pārstāve Mišela Robertsa atklājusi, ka nākamo sezonu līgai, iespējams, nāksies aizvadīt “burbulī”.

Jau ziņots, ka 2019./2020. gada sezona tika pārtraukta marta vidū, kad visā pasaulē sāka strauji izplatīties koronavīruss Covid-19. Līdz čempionāta atsākšanai bija jāgaida vairāki mēneši, un jūlija beigās tas kļuva iespējams.

Lai to izdarītu, Orlando esošā Disnejlenda teritorijā tika organizēts “burbulis” ar striktiem noteikumiem. Tajā 22 komandas aizvadīja pa astoņām pamatturnīra spēlēm un visu “play-off” turnīru. Sezonu izdevās noslēgt un pieredze tika atzīta par veiksmīgu. Tajā pašā laikā NBA pārstāvji vairākkārt ziņojuši, ka “burbuļa” izveidošana ir ļoti dārga un aizvadīt nākamo sezonu “burbulī” nav finansiāli izdevīgi.

Ņemot vērā to, ka vīruss turpina strauju izplatību, līga varētu mainīt nostāju. “Ja tuvākajā laikā nekas nemainīsies, man ir grūti iedomāties, ka mēs varētu iet kādu citu ceļu [izņemot “burbuļa” organizēšanu]. Ja  rītdien viss būs tāpat kā šodien, tad mums nebūs citas izejas. Un tas nav mans viedoklis, tā saka līga,” atklājusi Robertsa.

Iepriekš basketbolisti pauduši viedokli, ka dzīvošana “burbulī” bija līdzīga cietumam, jo spēlētāju pārvietošanās bija ierobežota, bet ēdiena un izklaides iespēju izvēle bija visai neliela.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par