Spīdvejists Ļebedevs EČ noslēdzošajā posmā ieņem 15. vietu

10/07/2021 23:21

Latvijas spīdvejists Andžejs Ļebedevs sestdien Polijas pilsētā Ribņikā ierindojās 15.vietā Eiropas čempionāta pēdējā jeb ceturtajā finālposmā.

Ļebedevs piecos braucienos iekrāja tikai četrus punktus un 18 dalībnieku konkurencē ierindojās 15.vietā. Finālbraucienu sportistam sasniegt neizdevās. Pirmajā braucienā Ļebedevu pirmajos apļos apsteidza dānis Mikels Mikelsens, Latvijas sportistam finišu sasniedzot trešajā vietā, kas deva vienu punktu. Otrajā braucienā Ļebedevam padevās labs starts un vēlāk aiz sevis izdevās noturēt poli Runi Holtu. Braucienā Ļebedevs bija otrais.

Arī trešajā braucienā Ļebedevs bija trešais un nopelnīja savu ceturto punktu, kas vēlāk arī izrādījās pēdējais. Ceturtajā braucienā viņš netika līdz finišam, bet pēdējā palika ceturtais, pie punktiem netiekot. Finālā uzvaru izcīnīja dānis Leons Madsens, kurš apsteidza Mikelsenu, kamēr bronzas medaļu izcīnīja polis Patriks Dudeks.

Mikelsenam arī izdevās uzvarēt kopvērtējumā, kas viņam nākamgad ļaus startēt “Grand Prix” raudzes sacensībās. Ļebedevs kopvērtējumā ar 22 punktiem ieņēma 11.vietu. Sezonas pirmajā posmā Ļebedevs ieņēma desmito vietu, pēc tam sekoja 12.pozīcija, bet trešajā etapā devītā vieta. Pagājušajā sezonā Covid-19 izplatības dēļ visi finālposmi tika aizvadīti Polijā. Šosezon Eiropas čempionāta finālposmi tika aizvadīti Polijas pilsētās Bidgoščā, Gdaņskā un Ribņikā, kā arī Vācijas pilsētā Gistrovā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…