“Sportazinas.com” lasītāji uzskata, ka Indrašim jābūt Latvijas izlasē

18/03/2023 10:51
Nokopēts
Miks Indrašis

Pēc aptaujas rezultātiem portāla “Sportazinas.com” lasītāji uzskata, ka hokejistam Mikam Indrašim jābūt iekļautam Latvijas izlases kandidātu sarakstā gaidāmajam pasaules čempionātam Rīgā.

Vai Mikam Indrašim jābūt Latvijas izlases sastāvā?

  • (77%, 377 Votes)
  • (23%, 110 Votes)

Total Voters: 487

Loading ... Loading ...

Aptaujā 77% zemāk esošā raksta lasītāji nobalsojuši par to, ka Indrašim jābūt Latvijas valstsvienības sastāvā, bet 23% cilvēku ir pretējs viedoklis.

Labākais sastāvs pret morāliem principiem jeb vai Indrašim jābūt izlasē?

Aizvadītajā vasarā par līguma noslēgšanu ar Indraši paziņoja Krievijas komanda Maskavas “Spartak”, kas latviešu hokejista gadījumā nozīmētu karjeras beigas Latvijas izlasē. Pēc gandrīz nedēļas ilgas klusēšanas Indrašis pavēstīja, ka nekādu līgumu Krievijā viņš nav parakstījis un spēlēt šajā valstī neplāno. Pēc tam tika apstiprināta viņa pāreja uz Vācijas vienību “Wild Wings”.

Šajā sezonā 32 gadus vecais Indrašis 53 DEL līgas regulārā turnīra mačos atzīmējās ar deviņiem vārtiem un 20 rezultatīvām piespēlēm. Pasaules čempionāts hokejā, kuru kopīgi rīkos Tampere, Somija un Rīga, Latvija, norisināsies no 2023. gada 12. līdz 28. maijam. B apakšgrupā Rīgā spēlēs Kanāda, Čehija, Šveice, Slovākija, Latvija, Norvēģija, Kazahstāna un Slovēnija, bet A grupā Somijā spēlēs ASV, Zviedrija, Vācija, Dānija, Francija, Austrija un Ungārija.

Indrašis tiek iekļauts Latvijas izlases kandidātos

Pagaidām neviens nav komentējis

Pieslēgties

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām