“Sportazinas.com” lasītāji vislabprātāk “Dinamo” galvenā trenera amatā redzētu Skudru

Pēteris Skudra, sportazinas.com
Pēteris Skudra | Foto: Čeļabinskas "Traktor"

Portāla “Sportazinas.com” lasītāji vislabprātāk Kontinentālās hokeja līgas () komandas Rīgas “Dinamo” galvenā trenera amatā redzētu latviešu speciālistu Pēteri Skudru, liecina aptaujas rezultāti.

Piemērotākais treneris Rīgas "Dinamo"

  • (60%, 918 Votes)
  • Vjačeslavs Kozlovs (31%, 478 Votes)
  • Ģirts Ankipāns (8%, 125 Votes)

Total Voters: 1,521

Loading ... Loading ...

No 1521 portāla lasītājiem 918 nobalsoja par Skudru, 478 par Vjačeslavu Kozlovu, bet 125 par Ģirtu Ankipānu.

Iepriekš laikraksts “Latvijas Avīze” publicēja informāciju, ka ar 90% varbūtību Rīgas “Dinamo” galvenais treneris būs Pēteris Skudra.

Lai arī izskanējusī informācija liecina, ka, visdrīzāk, “Dinamo” trenēs Skudra, nav izslēgta opcija, ka par komandas “stūrmani” varētu kļūt kādreizējais Boba Hārtlija asistents Omskas “Avangard” komandā Vjačeslavs Kozlovs, kurš ir viens no kandidātiem.

“Tā ir konfidenciāla informācija,” Kozlova potenciālo piesaistīšanu galvenā trenera amatam medijam “RIA Novosti” komentēja “Dinamo” padomes priekšsēdētājs Savickis. “Nevaru par to pagaidām runāt, bet Kozlovs ir ļoti labs kandidāts. Domāju, ka tuvākajās dienās mēs varētu paziņot jaunumus.”

Kā zināms, Skudra ir visai emocionāls treneris, kurš nekautrējas arī agresīvāk uzkliegt uz saviem padotajiem. Salīdzinoši – Ankipāns ir krietni nosvērtāks speciālists. “Vairāku avotu pieejamā informācija liecina, ka “Dinamo” sakarā galvenā trenera jautājums ir reducējies līdz – Skudra vai Kozlovs?” iepriekš rakstīja medija “Sport 24” KHL apskatnieks Dmitrijs Jerikalovs. “Skudra ir kontroversiāla persona, kurš pazīstams ar savu diktatora pieeju. Viņš kā Ņižņijnvogorodas “Torpedo” stūrmanis spēja regulāri iekļūt izslēgšanas spēlēs, taču šo panākumu cena bija viņa reputācija un apkārtējo cilvēku nervi. Rīgas “Dinamo” spēlētājiem Skudra varētu nepatikt, un tas varētu spēlēt būtisku lomu trenera izvēlē.”

Pēc aizvadītās sezonas “Dinamo” vadība no amata atbrīvoja visu komandas treneru korpusu ar Ankipānu priekšgalā, tomēr speciālists turpina konsultēt klubu. “Rīgas komandā man konkrēta amata nav, bet jebkurā gadījumā joprojām uzturu kontaktus ar vadību. Ar sastāva komplektēšanu nenodarbojos, bet ja vajag manus ieteikumus, palīdzu ar savu viedokli,” iepriekš komentēja Ankipāns.

Vairākos medijos iepriekš izskanēja informācija, ka “Dinamo” redzeslokā bija vairāki treneri gan no Latvijas, gan no citām valstīm un kontinentiem – Pēteris Skudra, Vladimirs Jurzinovs, Hanss Valsons un virkne citu speciālistu no Somijas, Zviedrijas, Ziemeļamerikas, Krievijas un Slovākijas. Interese bija arī par Leonīdu Tambijevu, tomēr viņš karjeru nolēma turpināt Krievijas augstākās hokeja līgas (VHL) komandā Novokuzņeckas “Metallurg”.

Šobrīd “Dinamo” rīcībā ir vien pieci hokejisti. Tie ir aizsargs Ernests Ošenieks un uzbrucēji Daniels Bērziņš, Emīls Ģēģeris, Roberts Lipsbergs un Patriks Zabusovs, liecina hokeja datubāzes “Eliteprospects” pieejamā informācija. Klubam vēl nav apstiprināts budžets, tādēļ jaunus līgumus parakstīt nav iespējams.

Iepriekš Krievijas mediji ziņoja, ka “Dinamo” vienība piedāvājusi līgumu 33 gadus vecajam slovāku uzbrucējam Marekam Zagrapanam, kurš aizvadītajā sezonā atzīmējās ar 21 vārtu guvumu un 23 piespēlēm 55 Slovākijas čempionāta mačos, kļūstot par komandas rezultatīvāko hokejistu. Tomēr hokejists atteicās no piedāvājuma un pieņēma lēmumu palikt Slovākijā.

Tāpat bija informācija, ka ukraiņu izcelsmes zviedru uzbrucējs Dmitro Timašovs, kurš ir Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Detroitas “Red Wings” spēlētājs, varētu pievienoties “Dinamo”. Tomēr spēlētāja pārstāvji norādīja, ka šī informācija nav patiesa.

Baumu līmenī ir informācija, ka “Dinamo” papildinās vairāki leģionāri – amerikānis Filips Samuelsons, kanādieši Kriss DeSousa un Endrjū O’Braiens, austrietis Konstantīns Komareks, krievs Danils Vojevodins, soms Tomi Sallinens un dānis Frederiks Storms.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par