“Spurs” dusmīgi par “Knicks” gājienu, bet klubu sliktajās attiecībās iesaistīts arī Porziņģa vārds

Markus Moriss, sportazinas.com
Foto: Andy Lyons/Getty Images/AFP/Scanpix/LETA

Jau vēstījām par Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Ņujorkas “Knicks” jaunpienācēju Markusu Morisu, kurš iepriekš bija piekritis Sanantonio “Spurs” piedāvājumam, bet pēdējā brīdī atteicās no vienošanās un devās uz Ņujorku.

Tika ziņots, ka Moriss jau licis parakstu uz līguma ar Teksasas klubu, tomēr NBA noteikumi paredz, ka basketbolistam ir sešas dienas laika pēc līguma parakstīšanas no tā atteikties. Moriss tomēr atteicies no 20 miljonu vērta līguma par divām sezonām “Spurs” rindās, piekrītot viena gada uz 15 miljonu piedāvājumam no “Knicks”.

Tiek vēstīts, ka “Spurs” komanda ir ļoti neapmierināta ne tikai ar basketbolista, bet arī Ņujorkas kluba vadības lēmumu, neskatoties uz izskanējušo informāciju par pāreju uz “Spurs”, piedāvāt uzbrucējam līgumu un pārvilināt uz “Knicks”.

SYN apskatnieks Īans Beglijs raksta, ka Ņujorka, iespējams, šādā veidā atspēlējusies “Spurs” komandai, kura pirms 2017.gada drafta centusies iegūt Kristapu Porziņģi.

Apskatnieks gan neatklāj, kā tieši “Spurs” rīkojušies, lai viņu rīcība uzskatāma par neētisku, tomēr tā bijusi ārpus noteiktajiem NBA noteikumiem.

Klubu vadītāji vēlas, lai tiktu mainīti NBA līgumu slēgšanas noteikumi

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par