“Stand-up” komiķis aicina “Knicks” fanus izsvilpt Porziņģi

Kristaps Porziņģis, Maikls Rapaports, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis un Maikls Rapaports | Foto: NBA/Newsweek

Amerikāņu “stand-up” komiķis Maikls Rapaports aicinājis Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Ņujorkas “Knicks” līdzjutējus izsvilpt latviešu spīdekli Kristapu Porziņģi, kad viņš ar savu jauno klubu Dalasas “Mavericks” aizvadīs spēli Ņujorkā.

“Klausieties, Kristapa situācija ir grūti sagremojama un sāpīga,” izteicās Rapaports. “Ja es mācētu runāt Porziņģa dzimtajā valodā, pateiktu viņam “uz redzēšanos” [latviski], bet es to necentīšos darīt. Viņš atgriezīsies “Madison Square Garden” 14. novembrī [pēc Latvijas laika 15. novembrī]. Porziņģis izvēlējās nespēlēt “Knicks”, bet komandas līdzjutējiem, ja viņiem ir sirds un pulss, ir jāizsvilpj šis puisis. Manuprāt, Kristaps vienkārši nesaprot, kas patiesībā ir Ņujorka, bet Kevina Duranta un Kairija Ērvinga neiegūšana “Knicks” joprojām ir sāpīgs temats.”

Porziņģis šī gada sākumā no Ņujorkas “Knicks” lielā darījumā tika aizmainīts uz Dalasas “Mavericks”. Ņujorkas kluba līdzjutēji viņam kopš tā brīža veltījuši skarbus vārtus sociālajos tīklos un nav cieņpilni pieņēmuši Porziņģa lēmumu.

Porziņģis aizvadītajā sezonā nespēlēja, jo atguvās no ceļgala krustenisko saišu traumas. Viņam pirmais oficiālais mačs regulārajā sezonā būs pret Dāvja Bertāna pārstāvēto Vašingtonas “Wizards”, kurā abi latvieši, debitēs jauno klubu rindās. Porziņģis starpsezonā jau debitēja “Mavs” sastāvā pārbaudes mačos. Pirmā spēle pret savu bijušo klubu “Knicks” viesos Porziņģim būs jāaizvada 15. novembrī plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par