Starp vairāk nekā 4000 cilvēkiem F-1 nav konstatēta inficēšanās ar Covid-19

Beļģijas
Beļģijas "Grand Prix" | Foto: F-1

Veiktie koronavīrusa testi, kuros pārbaudīti 4032 cilvēki no Pirmās formulas () seriāla, parādījuši negatīvus rezultātus, sestdien ziņo Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA).

Pārbaudes tika veiktas laika posmā no 26.jūnija līdz 2.jūlijam. Dienu vēlāk Austrijā, Špīlbergas trasē, tika aizvadītas pirmās treniņu sesijas.

FIA vēsta, ka kopumā pārbaudīti 4032 cilvēki, starp kuriem bijuši gan braucēji, gan apakalpojošais personāls. Neviens no testiem nav uzrādījis pozitīvu rezultātu.

FIA norāda, ka testu rezultāti tiks publicēti katru nedēļu, lai nodrošinātu caurspīdīgumu F-1 sacīkstēs, taču konkrēti komandu vai braucēju vārdi netiks atklāti.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka piektdien sezonas pirmajās treniņu sesijās nepārspēts bija pagājušās sezonas uzvarētāju tandēms no “Mercedes” Lūiss Hamiltons un Valteri Botass.

Hamiltons abās sesijā bija pirmais, bet Botass atradās uzreiz aiz komandas biedra.

Sestdien braucējiem paredzētas kvalifikācijas sacensības, bet svētdien jau gaidāmas pirmās oficiālās sacīkstes.

F-1 sezonas starta Austrālijā bija paredzēts marta vidū, bet koronavīrusa radītās pandēmijas dēļ tika pārceltas vai atceltas šīs sezonas pirmās desmit sacīkstes.

Sacensības nedrīkst apmeklēt skatītāji.

Pēc diviem etapiem Austrijā nākamais posms 19.jūlijā gaidāms Ungārijā.

Šosezon bija plānots aizvadīt rekordlielu sacīkšu skaitu (22), taču pandēmijas dēļ organizatori nolēmuši pieturēties pie 18 posmu norises.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par