Starptautisks likmju projekts iepazīstina ar “tipsteriem”

Futbola stadions, sportazinas.com
Foto: Pixabay

Jau iepriekš rakstījām par izveidoto “tipsteru” “Telegram” kanālu un šobrīd nedaudz sīkāk iepazīsimies ar katru no ”tipsteriem”. Šajā rakstā ar četriem no viņiem.

Vārds : Adri

Dzīvesvieta : Madride, Spānija
Vecums : 25
Pieredze : 7 gadi
Sporta veids : Futbols

Adri pēc profesijas ir programmētājs. Viņš šobrīd strādā pie projekta, lai uzprogrammētu savu algoritmu tieši sporta likmju veikšanai. Kā saka pats Adri, viņš mīl futbolu un veikt likmes uz Spānijas otrās līgas mačiem, kur spēlē viņa dzimtās pilsētas klubs.

Vārds : Kory

Dzīvesvieta : Teksasa, ASV
Vecums : 32
Pieredze : 14 gadi
Sporta veids : Pārsvarā Beisbols, bet arī citi Amerikas sporta veidi.

Kory “WorldBettingCenter” (WBC) komandai pievienojās pavisam nesen, jo viens no iztrūkstošajiem posmiem šim projektam bija tieši Amerikas sporta veidi – beisbols, NCAA basketbols, futbols un citi. Kory sportā jau ir kopš četru gadu vecuma un kā jau visiem grupas biedriem tā ir neatņemama dzīves sastāvdaļa šobrīd. Kory arī aktīvi atbild uz visiem jautājumiem un iesaistās “Telegram” čatā.

Vārds : Alias Core

Dzīvesvieta: Rīga, Latvija
Vecums : 26
Pieredze : 10 gadi
Sporta veids : Hokejs

Alias kā savu trumpi sauc Latvijas hokeja līgu un internacionālās spēles, sevišķi pasaules čempionātu. Arī Krievijas hokejs ir Alias pārziņā. Alias ikdienā aktīvi nodarbojās ar uzņēmējdarbību, tostarp attīsta tieši šo projektu, jo ir viens no projekta dibinātājiem. Savu dzīvi bez hokeja Alias nevarētu vairs iedomāties, jo pats kopš 10 gadu vecuma ir aktīvs sportists, kur gan Latvijas hokeja līga bija augstākais punkts, bet ar to pietiek, lai veiktu veiksmīgas prognozes.

Vārds : BC

Dzīvesvieta : Rīga, Latvija
Vecums : 25
Pieredze : 10 gadi
Sporta veids : Futbols

BC kopā ar Alias ir šī projekta dibinātāji. Ikdienā arī BC aktīvi nodarbojās ar uzņēmējdarbību. Izbijis profesionāls futbolists ar ļoti labām zināšanām Latvijas futbola līgā. BC ir arī izveidojis savu algoritmu pēc kā izvēlas LIVE likmes un ir viens no aktīvākajiem “tipsteriem”, kas sniedz tieši LIVE prognozes.

Šie ir pirmie četri “tipsteri” ar kuriem mēs iepazīstamies, pārējos aprakstīsim kādos no nākamajiem rakstiem.

Visas prognozes vari atrast “Telegram” kanālā. Komunicēt savā starpā iespējams “Telegram” čatā (tikai angļu valodā) un “Whtasapp” čatā, kurš ir izveidots tikai latviešiem un komunikācija notiek latviski.

Telegram kanāls – https://t.me/bettingcentre

Telegram čats – https://t.me/BettingCenterChat

Whatsapp – https://chat.whatsapp.com/Fvt1Vz2g5YbEqpYcWKSHNG

Starptautisks projekts piedāvā bezmaksas prognozes sportā

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par