Starptautisks projekts piedāvā bezmaksas prognozes sportā

23/11/2019 15:59
Stadions, www.sportazinas.com

Šī gada jūnijā izveidots jauns starptautiska mēroga projekts – “WorldBettingCenter” (WBC). Tā ietvaros apvienojušies dažādu valstu pārstāvji un sniedz bezmaksas prognozes par dažādu sporta notikumu rezultātiem. Prognožu veicēji jeb tipsteri (no angļu val. “tipster”) prognozes lielākoties piedāvā attiecībā uz futbola spēlēm, taču komandas eksperti sniedz savu redzējumu arī par citiem sporta notikumiem.

Projekta ietvaros darbojas tipsteri ne tikai no Latvijas, bet arī no tādām valstīm kā Baltkrievija, Brazīlija, Bulgārija, Ungārija un Spānija. Katrs no viņiem prognozē sev labi zināmās līgas un sporta veidus. Iepazīties ar viņiem iespējams iepriekšējos rakstos.

“WorldBettingCenter” ir vienots prognožu iesniegšanas veids – iespējams realizēt likmes apmērā no 1-10 vienībām (“units”). Zem katras mūsu tipsteru likmes būs minēts likmes apmērs. 1/10 nozīmē, ka prognozes devējs iesaka izmantot 10% no savas pašreizējās konta bilances.

“Telegram” kanāls –
https://t.me/bettingcentre

Šajā kanālā ikviens var redzēt WBC tipsteru prognozes. Zem katras prognozes ir atrodams prognožu licēja vārds vai segvārds, tādējādi mūsu sekotāji var sekot līdzi katram atseviški, un izvēlēties sev tīkamāko tipsteri. “Telegram” kanālā gan nav iespējams komentēt, taču to var darīt mūsu Telegram čatā.

“Telegram” čats –
t.me/BettingCenterChat

Šis čats ir domāts ikvienam interesantam. Šī čata dalībnieki šeit var apspriest aktuālāko informāciju un interesantākos notikumus sporta pasaulē. Šeit cilvēki dalās ar savām likmēm, prasa padomus citiem, kā arī apspriež “World Betting Center” darbības un tās rezultātus. Svarīgi ņemt vērā, ka čatā ir arī ārzemnieki, tāpēc obligāta prasība ir angļu valoda.

“Whatsapp” –
https://chat.whatsapp.com/Fvt1Vz2g5YbEqpYcWKSHNG

“Whatsapp” čats ir izveidots tikai latviešu sekotājiem, šī čata ideja ir līdzīgi kā “Telegram” aplikācijas čats tikai latviešu valodā, taču limitēto dalībnieku dēļ (257), mēs iesakām izmantot “Telegram” čatu, kur gan, kā jau iepriekš minēts, diskusijai ir jānotiek angļu valodā.

Svarīgākais projekta ietvaros ir dalībnieku disciplīna – šādi arī tu savu hobiju vari pārvērst taustāmā rezultātā. Pievienojies un seko līdzi mūsu jaunumiem. Nākamais raksts jau drīzumā!

Telegram kanāls –
https://t.me/bettingcentre
Telegram čats –
t.me/BettingCenterChat
Whatsapp –
https://chat.whatsapp.com/Fvt1Vz2g5YbEqpYcWKSHNG

Pieslēgties

Dienas fokusā

RFS un
06/10/2022 23:55

RFS iztur Turcijas līgas līdervienības ofensīvu un UEFA KL spēlē neizšķirti

Latvijas čempionvienība futbolā RFS šodien UEFA Konferences līgas grupu turnīra trešajā mačā pret Stambulas “Basaksehir”, noslēdzošās spēles 20 minūtes spēlējot mazākumā, cīnījās bezvārtu neizšķirti. RFS – “Basaksehir” 0:0 (0:0; 0:0)…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām