Strautiņš ar “double-double” palīdz “Alma” tikt pie uzvaras A sērijas mačā

03/02/2019 22:53

Latviešu basketbolists Artūrs Strautiņš svētdien guva 12 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, kas palīdzēja viņa pārstāvētajai Triestes “Alma” gūt uzvaru Itālijas A sērijas mačā.

“Alma” viesos ar rezultātu 85:77 (32:15, 20:22, 19:16, 14:24) uzvarēja Brešas “Germani Basket” komandu.

Strautiņš šajā mačā laukumā pavadīja 24 minūtes, kuru laikā iemeta vienu no četriem divpunktu metieniem, vienu no diviem trejačiem un septiņus no astoņiem “sodiņiem”.

Tāpat latvieša kontā 11 atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, četras piezīmes un septiņi izprovocēti noteikumu pārkāpumi, kas ļāva tikt pie 23 efektivitātes punktiem.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 27 punktiem bija Kriss Raits.

Citviet ne to veiksmīgāko maču aizvadīja Ojārs Siliņš, kura pārstāvētā Avelīno “Sidigas” izbraukumā ar 66:88 (28:27, 10:26, 18:17, 10:18) piekāpās Boloņas “Segafredo Virtus”.

Siliņš laukumā pavadītajās 30 minūtēs pie punktiem netika, jo abus trīspunktniekus, bet tika pie vienas atlēkušās bumbas, viena bloķēta metiena, četrām piezīmēm un diviem izprovocētiem noteikumu pārkāpumiem. Kamēr latvietis bija laukumā, “Sidigas” zaudēja par 26 punktiem vairāk nekā iemeta, kas bija pārliecinoši sliktākais rādītājs komandā.

Daira Bertāna pārstāvētā Milānas “AX Armani Exchange Olimpia” ar 15 uzvarām 17 spēlēs atrodas A sērijas līderpozīcijā, Avelīno “Sidigas” ar 11 panākumiem ir ceturtā, kamēr Triestes “Alma” ar deviņām uzvarām ir devītajā vietā 16 komandu konkurencē.

Milānas klubs pagājušajā sezonā uzvarēja Itālijas čempionātā, valsts titulu tam iegūstot jau 28.reizi.