Medijs: Strēlnieka pārstāvētajā “Olympiacos” ilgstoši aizkavējušās algas

Jānis Strēlnieks, sportazinas.com
www.flickr.com/photos/olympiacosbc

Latviešu basketbolista Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Pireju “Olympiacos” komanda pēc Eirolīgas spēlētāju asociācijas sūdzības nonākusi uzraugošo iestāžu uzmanībā, vēsta portāls “Eurohoops”.

Sūdzībā minēts, ka Pireju klubs saviem spēlētājiem nav izmaksājis algas jau vairāku mēnešu garumā.

Tādējādi Eirolīgas menedžmenta kontroles komisija likus nodaļai, kas atbildīga par finanšu jautājumiem, izvērtēt situāciju ar “Olympiacos”, lai noskaidrotu vai klubs ievēro Finansiālās stabilitātes un Godīgas spēles principu ievērošanu. Paredzams, ka izvērtēšanas process aizņems līdz 30 dienām.

Kā zināms, “Olympiacos” iepriekš boikotēja vietējā čempionāta spēli, par ko tika izslēgta no Grieķijas augstākās līgas. Tāpat “Olympiacos” vadība ir nosūtījusi pieteikumu dalībai Adrijas līgā.

“Olympiacos” klubam ir Eirolīgas A lincence, kas nozīmē, ka tā var piedalīties turnīrā neatkarīgi no sasniegtajiem rezultātiem vietējā čempionātā. Taču spēlētāju asociācijas iesniegums situāciju var ievērojami mainīt, ja klubs tiks atzīts par vainīgu un tiks pieņemtas sankcijas.

Strēlniekam līgums ar “Olympiacos” noslēdzas šovasar, bet sezona viņam beidzās priekšlaicīgi – pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēlē marta beigās pret Melnkalni viņš iedzīvojās kājas muskuļa traumā, no kuras tā arī līdz šim nav spējis atgūties.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par