Strēlnieks realizē svarīgus “sodiņus” un palīdz “Olympiacos” izcīnīt uzvaru Eirolīgas mačā

13/12/2018 20:37

“Turkish Airlines” Eirolīgas turnīrā septīto panākumu aizvadītajās 12 spēlēs šosezon guvusi Jāņa Strēlnieka un Jāņa Timmas pārstāvētā Pirejas “Olympiacos”, kas savā laukumā ar rezultātu 88:81 (25:12, 23:34, 17:22, 23:13) pārspēja turnīra tabulā līdzās esošo Stambulas “Anadolu Efes”.

Mājinieki pēdējā ceturtdaļā atspēlējās no mīnus septiņi (66:73) un mača galotnē spēja noturēt panākumu, turklāt 18 sekundes pirms pamatlaika beigām pie rezultāta 83:80 iniciatīvu uzbrukumā uzņēmās Strēlnieks, pret kuru caurgājienā tika pārkāpti noteikumi, latvietim vēlāk droši realizējot abus soda metienus un panākot 85:80.

Saspēles vadītājs šovakar laukumā pavadītajās 23:51 minūtēs kopumā guva desmit punktus (1p. 4/4, 2p. 3/4, 3p. 0/3), izpildīja četras rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu, pieļāva vienu kļūdu, nopelnīja trīs piezīmēs, kā arī izprovocēja sāncenšus uz trim noteikumu pārkāpumiem. Strēlnieks cīņu noslēdza ar sakrātiem desmit efektivitātes koeficienta punktiem.

Tikmēr Timma šoreiz nospēlēja tikai 3:49 minūtes, metienus pa grozu neizpildīja, izcīnīja vienu bumbu zem groza, veica vienu piespēli un vienreiz pārkāpa noteikumus. Rezultatīvākais “Olympiacos” sastāvā ar 19 punktiem bija francūzis Aksels Tupans, savukārt “Anadolu Efes” klubu no zaudējuma neglāba arī Vasilijes Mičiča 24 punkti.