Stupeļa un Daidera ekipāžas izcīna pirmās divas vietas PČ devītā posma kvalifikācijā

14/07/2019 00:03

Vadošais Latvijas blakusvāģu motokrosa kantētājs un trīskārtējais pasaules čempions Kaspars Stupelis kopā ar nīderlandiešu pilotu Etjēnu Baksu sestdien pasaules čempionāta devītajā posmā Vācijā A kvalifikācijas grupā izcīnīja pirmo vietu, bet aiz līderiem otrā finišēja latvieša Laura Daidera un igauņu pilota Kerta Varikas ekipāža.

Stupelis ar Baksu A grupā finišēja kā pirmie, bet viņiem uz papēžiem mina Daidera un igauņu pilota Varikas ekipāža, kuri līderiem zaudēja nedaudz vairāk nekā 11 sekundes. Tikmēr trešo vietu ieņēma nīderlandieši Justins Kobens un Bjorns Rušs.

Savukārt pamatsacensības notiks svētdien.

Pēc astoņiem posmiem pasaules čempionāta kopvērtējuma līderpozīcijā ar 344 punktiem ir Baksa/Stupeļa ekipāža, otrais ar 313 punktiem ir Marvins Vanlušens, bet Variks ar Daideru iekrājuši 189 punktus un ieņem septīto vietu.

Šosezon pasaules čempionātā blakusvāģu motokrosā būs 14 posmi, no kuriem desmitais 28. jūlijā notiks Latvijas trasē Stelpē.

Stupelis un Bakss aizvadītajā sezonā izcīnīja trešo vietu pasaules čempionāta kopvērtējumā.