Stupelis ar Baksu izcīna uzvaru pasaules čempionāta posmā

Kaspars Stupelis, sportazinas.com
"Pafbet" atbalstītais atlēts, blakusvāģu motokrosa kantētājs Kaspars Stupelis piedalās preses konferencē, kurā informē par starpsezonu, gatavošanos jaunajai sezonai un šī gada mērķiem. Foto: LETA

Latvijas vadošais blakusvāģu motokrosa kantētājs un trīskārtējais pasaules čempions kopā ar nīderlandiešu pilotu Etjēnu Baksu svētdien Ukrainā izcīnīja uzvaru pasaules čempionāta piektajā posmā.

Stupelis ar Baksu uzvarēja abos braucienos, posmā tikdami pie maksimāli iespējamajiem 50 punktiem, tikmēr pie 40 punktiem tika cita kantētāja Laura Daidera un igauņu pilota Kerta Varika ekipāža. Tāpat 40 punktus posmā iekrāja nīderlandietis Kūns Hermans, kurš otrajā braucienā bija aiz Daidera un Varika, tādējādi Latvijas-Igaunijas ekipāžai tika sudrabs.

Pirmajā braucienā Stupelis ar Baksu Hermanu apsteidza vien par 3,1 sekundi, bet Variks un Daiders bija trešie, zaudēdami teju 25 sekundes. Otrajā braucienā Stupelim ar Baksu jau pārliecinošāka uzvara – 32,6 sekunžu pārsvars par otrajā vietā finišējušo beļģi Marvinu Vanlušenu, aiz kura piecas sekundes vēlāk finišēja Daiders ar Variku.

Pēc pieciem posmiem līderpozīcijā ar 211 punktiem atgriezusies Baksa/Stupeļa ekipāža, otrais ar 205 punktiem ir Vanlušens, bet Variks ar Daideru iekrājuši 119 punktus un ieņem astoto vietu.

Šosezon pasaules čempionātā blakusvāģu motokrosā būs 14 posmi, no kuriem desmitais 28.jūlijā notiks Latvijas trasē Stelpē.

Stupelis un Bakss aizvadītajā sezonā izcīnīja trešo vietu pasaules čempionāta kopvērtējumā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par