Stupelis izcīna pjedestālu pasaules čempionāta 13. posmā

Kaspars Stupelis, Etjēns Bakss, sportazinas.com
Kaspars Stupelis un Etjēns Bakss | Foto: sidecarteambax.nl

Kantētājs kopā ar nīderlandiešu pilotu Etjēnu Baksu sestdien pasaules čempionāta 13.posmā Geņonā izcīnīja trešo vietu A kvalifikācijas grupā, bet otra latvieša Laura Daidera ekipāža B grupas braucienā finišēja sestā.

Sestdien A kvalifikācijas braucienā kantētājs Stupeli kopā ar nīderlandiešu pilotu Baksu 11 apļus veica 25 minūtēs un 32,129 sekundēs, finišējot trešajā vietā. Viņi par vairāk nekā astoņām sekundēm atpalika no nīderlandieša Kūna Hermansa ekipāžas, bet nepilnas divas sekundes zaudēts brita Stjuarta Brauna ekipāžai.

B grupā Daiders ekipāžā ar igauņu pilotu Kertu Variku finišēja sestie. Daidera ekipāža čempionāta vicelīderim Marvinam Vanlušenam no Beļģijas zaudēja nedaudz vairāk nekā 54 sekundes. Otro vietu ieņēma Lielbritānijas sportista Breta Vilkinsona ekipāža, bet trešo vietu izcīnīja beļģis Arne Dīrkenss.

Pēc 12 posmiem pasaules čempionāta kopvērtējuma līderpozīcijas ar 533 punktiem ieņem Baksa/Stupeļa ekipāža, bet 468 punkti ir Vanlušenam, kamēr tālāk ar 387 punktiem seko nīderlandietis Hermanss. Tikmēr Variks ar Daideru iekrājuši 280 punktus un ieņem sesto vietu.

Desmitais posms šosezon norisinājās Latvijas pilsētā Stelpē, kur Stupelis ar Baksu palika otrie, bet Daidera ekipāža izcīnīja ceturto vietu.

Stupelis un Bakss aizvadītajā sezonā pasaules čempionāta kopvērtējumā izcīnīja trešo vietu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par