Stupelis nepiedalīsies sacensībās Igaunijā

27/04/2022 21:52
Kaspars Stupelis

Pēc ribu savainojuma iepriekšējā nedēļas nogalē Starptautiskās Motosporta federācijas (FIM) rīkotajā pasaules motokrosa čempionāta ekipāžām pirmajā posmā Nīderlandē Latvijas kantētājs Kaspars Stupelis izlaidīs šonedēļ plānotās sacensības Igaunijā, Stupelis ziņo savā “Facebook” kontā.

Jau ziņots, ka svētdien Stupelis kopā ar igauņu braucēju Gertu Gordejevu pasaules čempionāa pirmajā posmā finišēja 12.vietā.  “Pagājušajā svētdienā sitiens pa muguru pirmajā pasaules čempionāta motokrosā posmā rezultējās ar divām lauztām ribām. Tāpēc komanda nolemj nepiedalīties plānotajās sacensībās Pelvā,” raksta sportists. “Tomēr atpūta nebūs ilga. 7.maijā startēsim Igaunijas čempionātā.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā ar 50 punktiem vadībā ir nīderlandietis Etjēns Bakss un čehs Ondržejs Čermāks. Otro vietu ar 42 punktiem ieņem igaunis Kerts Variks un soms Lari Kunnass, bet labāko trijnieku noslēdz Lielbritānijas ekipāža Juliāns Veldmans un Džo Milards ar 35 punktiem. Stupelis un Gordejevs ar 16 punktiem atrodas 12.pozīcijā.

Otrais no deviņiem pasaules meistarsacīkšu posmiem notiks 22.maijā Loketā, Čehijā. 2021.gada sacensību kopvērtējumā Gordejeva/Stupeļa ekipāža sakrāja 91 punktu un ieņēma 11.vietu, bet par pasaules čempioniem kļuva nīderlandietis Etjēns Bakss un franču “kantētājs” Nikolā Musē. Gan Stupelis, gan Gordejevs traumu dēļ bija spiesti izlaist sezonas pirmās sacensības.