Stupelis un Bakss izcīna PČ trešā posma zeltu

22/04/2019 18:25

Latvijas vadošais blakusvāģu motokrosa kantētājs un trīskārtējais pasaules čempions Kaspars Stupelis kopā ar nīderlandiešu pilotu Etjēnu Baksu pirmdien Nīderlandē izcīnīja uzvaru pasaules čempionāta trešajā posmā.

Stupelis ar Baksu bija ātrākie abos braucienos, tādējādi summā tiekot pie 50 punktiem.

Otrā ar 42 punktiem bija leģendārā nīderlandieša Daniela Vilemsena ekipāža, kas braucienos ieņēma attiecīgi otro un trešo vietu. Tikmēr trešais bija pasaules čempions Marvins Vanlušens no Beļģijas, kurš braucienos bija ceturtais un otrais, summā tiekot pie 40 punktiem.

Savukārt kantētājs Lauris Daiders ar igauni Kertu Variku braucienos ieņēma 11. un 12. vietas, kas summā deva 19 punktus un 11. pozīciju.

Pēc trim posmiem līderpozīcijā ar 130 punktiem ir Bakss/Stupelis, kuriem ar 120 punktiem seko Vanlušens, bet Variks ar Daideru iekrājuši 60 punktus un ieņem devīto vietu.

Šosezon pasaules čempionātā blakusvāģu motokrosā būs 14 posmi, no kuriem desmitais 28. jūlijā notiks Latvijas trasē Stelpē.

Stupelis un Bakss aizvadītajā sezonā izcīnīja trešo vietu pasaules čempionāta kopvērtējumā.