Stupelis un Bakss sezonu sāk ar pjedestālu Beļģijā

07/04/2019 19:17

Latvijas vadošais blakusvāģu motokrosa kantētājs un trīskārtējais pasaules čempions Kaspars Stupelis kopā ar nīderlandiešu pilotu Etjēnu Baksu svētdien Beļģijā izcīnīja trešo vietu sezonas pirmajā pasaules čempionāta posmā.

Tikmēr ceturto vietu izcīnīja latviešu kantētājs Lauris Daiders kopā ar igauni Kertu Variku.

Stupelis ar Baksu pirmajā braucienā bija sestie, bet otrajā svinēja pārliecinošu uzvaru, kamēr Daidera un Varika ekipāžai braucienos bija devītā un ceturtā vieta.

Posmā ar 42 punktiem uzvarēja pasaules čempions Marvins Vanlušens no Beļģijas, bet otrais ar tikpat punktiem bija leģendārais nīderlandietis Daniels Vilemsens. Viņi neuzvarēja nevienā no braucieniem, bet abos bija uz goda pjedestāla, Vanlušenam posmā uzvarot pateicoties otrajai pozīcijai otrajā braucienā.

Savukārt Stupelim ar Baksu tika 40 punkti, bet Daiders ar Variku iekrāja 30 punktus.

Šosezon pasaules čempionātā blakusvāģu motokrosā būs 14 posmi, no kuriem desmitais 28.jūlijā notiks Latvijas trasē Stelpē.

Stupelis un Bakss aizvadītajā sezonā izcīnīja trešo vietu pasaules čempionāta kopvērtējumā.