Sulšērs apņēmības pilns kopā ar Mančestras “United” izcīnīt trofejas

Ūle Gunnars Sulšērs, sportazinas.com
Foto: Goal.com

Anglijas futbola grandam Mančestras “United” trofejas ir daudz svarīgākas nekā ieņemt vietu premjerlīgas pirmajā četriniekā, uzskata vienības galvenā trenera vietas izpildītājs Ūle Gunnars Sūlšērs.

“United” ar 44 punktiem 23 spēlēs ieņem sesto vietu premjerlīgas turnīra tabulā, bet pirmais četrinieks, kas nodrošina vietu nākamās sezonas UEFA Čempionu līgā, ir vienas uzvaras attālumā.

“Ja mēs šogad neuzvaram premjerlīgā, mēs varam uzvarēt Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausā. Ja tu izcīni trofeju, tā ir fantastiska diena tavā mūžā, jo nekad nezini, kad būs nākamā,” teica Sūlšērs.

Ja premejerlīgas tituls šosezon ir tikpat kā nesasniedzams, tad “United” komandai vēl ir cerības FA kausā vai UEFA Čempionu līgā.

“Tikt tikai pirmajā četriniekā – tas nav mūsu sapnis. Mēs esam Mančestras “United”, kam vienmēr mērķim jābūt čempiontitulam. Šosezon to nevaram paveikt, bet mums jāskatās uz priekšu. Ir Čempionu līga, ir FA kauss. Mēs nevaram teikt: tikai pirmais četrinieks un viss. Mums ir jāskatās, vai mēs šosezon varam ko izcīnīt. Katru spēli dodos laukumā ar domu uzvarēt,” stāstīja norvēģu speciālists.

Pašlaik 45 gadus vecais Sūlšērs par Mančestras komandas pagaidu galveno treneri līdz šīs sezonas beigām tika iecelts decembrī, kad no amata tika atlaists titulētais portugālis Žuzē Mourinju. Vienlaicīgi kluba vadība arī paziņoja, ka paralēli tiks meklēts jauns komandas galvenais treneris, ko iecelt vasarā.

Sūlšērs pašlaik tiek īrēts no Norvēģijas kluba “Molde”, ar ko speciālistam ir līgums līdz 2021.gadam. Norvēģu komanda jauno sezonu uzsāks pavasarī, bet pirmie mači būs jāaizvada bez sava stūrmaņa.

Mančestras “United” Sūlšēra vadībā uzvarējusi astoņas spēles pēc kārtas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par