Šumahera ģimene: Mēs darām visu iespējamo, lai palīdzētu viņam

Mihaels Šumahers, Sportazinas.com
Mihaels Šūmahers Foto: DPA

Vāciešu autosporta leģendai Mihaelam Šūmaheram šodien aprit 50. dzimšanas diena, un septiņkārtējā pasaules čempiona ģimene paziņojusi, ka “svinēs viņas uzvaras, rekordus un panākumus”, atzīmējot Mihaela apaļo jubileju.

Šūmahers 2013. gadā slēpošanas incidenta laikā Francijā guva smagas galvas traumas un kopš tā laika vairs nav publiski redzēts. Bijušais “Ferrari” pilots tiek ārstēts savās mājās Šveicē, bet par viņa atveseļošanās procesu informācijas ir ļoti maz.

“Jūs varat būt droši, ka viņš tiek lieliski aprūpēts,” paziņoja viņa ģimene, izmantojot Šūmahera oficiālo “Facebook” kontu. “Mēs darām visu iespējamo, lai palīdzētu viņam. Lūdzu, saprotiet, ka mēs izpildām Mihaela vēlmes, vadāmies pēc viņa principiem un tik delikātā lietā, kā veselība, visu informāciju paturam privātu.”

“Es regulāri sazinos ar (Šūmahera sievu) Korīnu un pilnībā atbalstu ģimenes lēmumu,” paziņoja F1 sporta direktors Ross Brauns. “Mihaels vienmēr ir bijis noslēgts cilvēks un sargājis savu privāto dzīvi no svešām acīm. Arī viņa ģimene vienmēr ir atbalstījusi šo lēmumu.”

Šodien Šūmahera ģimene prezentēja oficiālo Mihaela Šūmahera lietotni (Official Michael Schumacher App), kas kļūs par “virtuālo muzeju” Šūmahera karjeras sasniegumiem.

Informāciju sagatavoja: F1.lv 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par