Švanenebergam divi vārti “Rīga” zaudējumā gada pēdējā mačā

29/12/2019 14:38

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komanda “Rīga” svētdien savā 2019.gada pēdējā spēlē viesos ar rezultātu 2:4 (1:0, 1:2, 0:2) piekāpās Maskavas “Kriļja Sovetov” vienībai. Latvijas komandā abus vārtus guva Jānis Švanenebergs.

Rīdzinieki vadībā izvirzījās septītajā minūtē, kad uzbrukuma līderis Švanenbergs pie tālā vārtu staba bez apstādināšanas trieca ripu tīklā. Otrā perioda pirmajā pusē mājinieki ar diviem vārtiem pārņēma vadību, bet 13.minūtē Švanenbergs pretī pretinieku cietoksnim netraucēts saņēma ripu un panāca 2:2. Trešā perioda trešajā minūtē maskavieši atguva vadību un nosargāja to līdz pat finālsvilpei, turklāt divas sekundes pirms beigām ieraidīja ripu tukšos “Rīgas” vārtos.

Sestdien pirmajā savstarpējā spēlē Rīgas komanda bija pārāka ar 2:1.

Jauno gadu rīdzinieki iesāks ar četrām spēlēm Tālajos Austrumos pret Usurijskas “Taifun” un Sahalīnas “Sahalinskije Akuli”, bet turpinājumā aizvadīs vēl četrus dueļus, Sanktpēterburgā cīnoties ar SKA-1946 un “Dinamo” komandām. No novembra līdz janvārim “Rīga” aizvada 17 izbraukuma spēles pēc kārtas.

“Rīga” hokejisti šosezon 40 spēlēs izcīnījuši 50 punktus, ieņemot astoto vietu Rietumu konferencē.

Par “Rīga” galveno treneri šovasar tika apstiprināts Raimonds Vilkoits, bet viņam asistē Aleksandrs Ņiživijs. Tikmēr par vārtsargu treneri strādā Nikolajs Žurkovs, savukārt par komandas menedžeri turpinās strādāt Juris Opuļskis.

Pirmajās piecās sezonās “Rīgas” komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās četras sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzās jau pēc regulārā turnīra.