Talantīgais Smirnovs turpina būt rezultatīvs Šveicē

11/10/2019 23:05

Latvijas hokejists Deniss Smirovs guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, kaldinot sevis pārstāvētās Šveices spēcīgākās līgas (NLA) komandas Ženēvas “Servette” panākumu ar 6:3 (4:1, 0:0, 2:2) pār Langau “Tigers”, kuras rindas pārstāv latviešu vārtsargs Ivars Punnenovs un uzbrucējs Toms Andersons.

Smirnovs pirmajā periodā asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā, atdodot rezultatīvu piespēli vairākuma izspēlē. “Servette” pirmajā periodā guva vēl trīs vārtus, bet pēdējos no tiem guva tieši 20 gadus vecais Smirnovs, kurš atzīmējās vairākumā.

Cīņas otrajā trešdaļā vārti netika gūti, bet spēles pēdējās divdesmit minūtēs mājinieki savu pārsvaru palielināja, gūstot piektos un sestos vārtus, kamēr arī “Tigers” atbildēja ar diviem vārtu guvumiem.

Smirnovs laukumā pavadīja 14:37 minūtes, guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, izdarīja divus metienus pa vārtiem, bet cīņu noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

“Tigers” sastāvā sešas minūtes spēlēja 25 gadus vecais Andersons, statistikas ailes neizceļoties. Šajā sezonā Andersons astoņas reizes devies “Tigers” rindās laukumā, atzīmējoties ar vieniem gūtiem vārtiem.

Tikmēr Punnenovs spēli raudzījās no rezervistu soliņa. 25 gadus vecais vārtsargs, kurš ilgu daļu iepriekšējās sezonas ārstējās no nopietna savainojuma, šajā sezonā “Tigers” vārtus sargājis septiņās spēlēs, caurmērā atvairot 91,8 procentus sāncenšu metienu, bet vidēji savos vārtos ielaižot 2,23 ripas.

“Servette” pārtrauca četru zaudējumu sēriju, nostiprinoties turnīra tabulas trešajā pozīcijā.

Smirnovs, kurš jau kopš 15 gadu vecuma pārstāv Ženēvas organizāciju, un spēlē ar Šveices hokejista licenzi, šajā sezonā Šveices spēcīgakajā hokeja līgā (NLA) laukumā devies 12 spēles, izceļoties ar trīs vārtu guvumiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm. Smirnovs ir savas komandas otrs rezultatīvākais hokejists.