Tambijevs, vēl īsti darbu nesācis, pamet “Admiral”

Leonīds Tambijevs, sportazinas.com
Leonīds Tambijevs | Foto: Sanktpēterburgas "SKA-Neva"

Latviešu hokeja speciālists pametis Kontinentālās hokeja līgas () vienību Vladivostokas “Admiral” tikai vienu nedēļu pēc kļūšanas par tā galveno treneri.

Šādu informāciju Tambijevs apstiprinājis medijam TASS.

Latviešu speciālists šādu lēmumu pamatojis ar to, ka viņš vēlas karjeru turpināt KHL. Kā vakar tika ziņots, “Admiral” klubs koronavīrusa Covid-19 draudu dēļ neturpinās dalību sacensībās.

“Jebkurā gadījumā pametīšu “Admiral” komandu, pat tad, ja tā turpinās spēlēt Krievijas augstākajā līgā (VHL)” medijam TASS atklāja Tambijevs. “Diemžēl šādas situācijas mēdz notikt, taču mana prioritāte ir strādāt KHL, tādēļ izskatīšu jaunus piedāvājumus.”

“Neviens negaidīja, ka kaut kas tāds notiks,” norādīja Tambijevs. “Taču dzīve turpinās. Domāju, ka “Admiral” tagad paņems vienas sezonas pauzi. Mums jau bija sagatavots treniņu plāns jūlijam un augustam.”

Pagājušajā nedēļā Latvijas hokeja speciālists Tambijevs tika iecelts par “Admiral” komandas galveno treneri. Viņš bija arī Rīgas “Dinamo” redzeslokā, taču pēdējos gados panākumus guvušais pašmāju speciālists izvēlējās strādāt Vladivostokā. Līgums ar 49 gadus veco treneri tika noslēgts uz vienu sezonu.

Ņemot vērā pašreizējo situāciju, Tambijevs varētu atgriezties pie “Dinamo” piedāvājuma, jo Rīgas klubs pagaidām ir bez galvenā trenera.

Tambijevs iepriekš bija VHL kluba Karagandas “Saryarka” stūrmanis, bet vēl pirms tam vadīja Sanktpēterburgas “Dynamo” komandu. Tambijevs VHL turnīrā triumfēja divreiz – gan ar “Dynamo”, gan “Saryarka”.

Tambijevs: Ar mani neviens nav sazinājies, turpinu gatavoties sezonai

Tambijevs pēc žurnālista “uzbrauciena”: Izskatās, ka jūs mēģināt noniecināt “Admiral”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par