Telpu futbola izlase pārbaudes mačā zaudē Izraēlai

18/02/2023 21:31
Latvijas telpu futbola izlase

Latvijas nacionālā telpu futbola izlase sestdien Salaspilī kupla atbalsta priekšā pārbaudes spēlē ar rezultātu 2:5 (0:2) piekāpās Izraēlai. Abas komandas atkārtoti Salaspils sporta namā tiksies svētdien plkst. 20.15, vēsta LFF.

Izraēlas izlase pirmajā puslaikā ieguva divu vārtu pārsvaru, puslaika pirmajā daļā izmantojot laukuma saimnieku neuzmanību savu vārtu priekšā. Otrā puslaika ievadā Izraēlas telpu futbolisti vēlreiz izmantoja Latvijas pārstāvju kļūdu un pārsvaru vēl vairāk nostiprināja.

Neilgi pēc trešajiem ielaistajiem vārtiem precīzs bija Latvijas izlases kapteinis Germans Matjušenko, izmantojot acīgu Matīsa Babra piespēli uz vārtu tālo stabu. Jau nākamajā uzbrukumā viesu komandu glāba vien vārtu konstrukcija, bet vēl pēc brīža lielisku iespēju neizmantoja Babris. Arī turpinājumā Latvijas komandai bija vairākas labas iespējas atspēlēties, tomēr labāku momentu realizāciju nodemonstrēja viesi, četras minūtes pirms spēles beigām atjaunojot trīs vārtu pārsvaru. Cenšoties atjaunot intrigu un aktīvi uzbrūkot, Latvijas izlase savos vārtos bumbu ielaida arī piekto reizi, bet pēdējā minūtē precīzs bija Oskars Ikstens. Latvijas izlases rindās šajā mačā debitēja Raivis Svilis.

Laukuma saimnieku sastāvā šim mačam no uz nometni izsauktajiem spēlētājiem nebija pieteikti Kaspars Nerets, Maksims Križanovskis, Andrejs Baklanovs, Artūrs Jerofejevs un Ņikita Jelagovs. Komandas sastāvu nometnes gaitā papildināja Daniils Fogels. Ar šiem mačiem Latvijas izlase gatavojas izšķirošajām spēlēm 2024. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas pamatkārtā. Pirmajā aplī Latvijas izlase uzvarēja Vāciju (5:1) un piekāpās Slovākijai (0:3). Otrā apļa spēles paredzētas marta sākumā – 3. martā Vācijā un 8. martā Jelgavā pret Slovākiju.

Elites kārtā iekļūs 12 apakšgrupu uzvarētāji un četras labākās otro pozīciju īpašnieces, kamēr pārējās astoņas otrajā vietā palikušās komandas piedalīsies pamatkārtas “Play-off” posmā.