Telpu futbola izlasei nākamajās divās spēlēs būs jāiztiek bez komandas kapteiņa

24/02/2021 23:11

Latvijas telpu futbola izlase nākamnedēļ uzsāks gatavošanos Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēm Šveicē un savā laukumā pret pasaules ranga vadošo komandu Spāniju, vēstīts Latvijas futbola federācijas (LFF) mājaslapā. Izlases galvenais treneris Arturs Šketovs trešdien paziņojis marta nometnes kandidātu sarakstu.

Komanda pulcēsies uz treniņnometni pirmdien, 1. martā, Rīgā, bet trenēsies un mitināsies, kā ierasts, Jelgavā. Trešdien mūsu valstsvienība izlidos uz Šveici, kur piektdien, 5. martā, paredzēta spēle pret mājinieku izlasi GoEasy arēnā. Pēc atgriešanās Latvijā komanda gatavosies 9. marta spēlei Zemgales Olimpiskajā centrā pret Spāniju. Mačs, kas sāksies plkst. 18:00, norisināsies bez līdzjutēju klātbūtnes.

Kā zināms, kvalifikācijas turnīra otrajā kārtā Latvija sacenšas grupā ar Spāniju, Slovēniju un Šveici. Finālturnīrā iekļūs divas labākās komandas. Pirmajā spēlē Spānijā mūsu izlase, spēlējot bez vairākiem regulārajiem valstsvienības pārstāvjiem, kapitulēja Eiropas vicečempionu priekšā, bet otrajā mačā februārī Jelgavā ar vienu vārtu starpību piekāpās slovēņiem. Taču priekšā ir vēl četras spēles, un nekas vēl nav zaudēts.

Šajā treniņnometnē piedalīsies četrpadsmit kandidātu. Vislielākā pārstāvniecība ir no FC “Petrow” (četri spēlētāji), trīs telpu futbolisti ir no FK RABA, bet pa diviem pārstāvjiem ir no TFK “Rēzekne” un FK “Nikars” klubiem. Tāpat izlases kandidātu pulkā ir arī divi leģionāri: Jānis Pastars un Andrejs Baklanovs ikdienā spēlē Polijā. Valstsvienībai šoreiz nāksies iztikt bez ierastā komandas kapteiņa Maksima Seņa palīdzības.

Latvijas telpu futbola izlases kandidāti Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm: vārtsargi – Aigars Bondars (“Rēzekne”), Kaspars Nerets (“Petrow”); laukuma spēlētāji – Matīss Babris, Germans Matjušenko, Miks Babris (visi – “Petrow”), Aleksandrs Kuļešovs, Artojms Koļesņikovs, Vlads Rimkus (visi – RABA), Konstantīns Zabarovskis, Oskars Ikstens (abi – “Nikars”), Edgars Tarakanovs (“Rēzekne”), Rolands Putāns (“Jēkabpils Lūši”/”Ošukalns”), Jānis Pastars (Jelča-Laskovices “Acana Orzel”, Polija), Andrejs Baklanovs (Pņevi “Red Dragons”, Polija).

LFF

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…