Telpu futbola virslīga atsākas ar “Petrow” un “Lūšu” graujošām uzvarām

15/02/2021 16:01
Petrow/Jelgava

Latvijas telpu futbola virslīga aizvadītajā nedēļas nogalē atsākusies ar “Petrow” un “Jēkabpils Lūšu” graujošām uzvarām, ziņo Latvijas Futbola federācija (LFF). Sestdienas agrajā spēlē “Jēkabpils Lūši”/”Ošukalns” ar 7:1 sagrāva “Rēzekni”.

Zīmīgi, ka Rēzeknes vienība ir vienīgā, kas spējusi saglabāt sastāvā leģionārus, taču viņu sniegums un Latvijas izlases jaunākā spēlētāja Edgara Tarakanova vārtu guvums nelīdzēja mačā pret pieredzējušo “Lūšu” sastāvu.  Jēkabpiliešu labā pa diviem vārtiem guva Vadims Atamaņukovs un Jans Radevičs.

Pērnā gada finālistu duelī čempioniem “Petrow”/”Jelgava” izdevās gūt piecus bezatbildes vārtus pret “Rabu”, izcīnot piekto uzvaru piecos mačos – 5:0.  Pēc neizšķirta pirmajā puslaikā baltkrieva Aleksandra Savinceva vadītā komanda sabradāja principiālo pretinieku. Divi vārti izlases spēlētāja Mika Babra rēķinā.

Dramatisks mačs risinājās Salaspilī, kur mājinieki pēdējā minūtē izrāva neizšķirtu 4:4 pret RSU/”BAO-Dobele”.  Zīmīgi, ka neizšķirtu ar skaistu sitienu panāca “Salaspils” vārtsargs Igors Grudins. Savukārt viesiem ar diviem rezultatīviem raidījumiem izcēlās komandas līderi Vitālijs Kudrjašovs un Artūrs Mhitarjans.

Pašlaik komandas izspēlē oktobrī un novembrī pārceltās spēles. Jau trešdien “Petrow”/”Jelgava” savā laukumā uzņems līdz šim tikai divus mačus aizvadījušo “Lokomotiv Daugavpils”, savukārt “Raba” un “Nikars” sacentīsies Latvijas telpu futbola klasikā. Iepriekšējā sezonā savu pirmo čempiontitulu kluba vēsturē izcīnīja “Petrow”.