Telpu futbola virslīgas “play-off” ievadā uzvaras gūst favorītes

19/04/2021 12:30
Telpu futbols

Sestdien startēja “Optibet” Latvijas telpu futbola virslīgas “play-off” stadija. Graujošas uzvaras izcīnīja pamatturnīra vadošais trio, kamēr “Nikars” drāmā izrāva panākumu pār “Rēzekni”. Pagājušās sezonas vicečempione “Raba” ceturtdaļfināla stadiju iesāka ar TFK “Salaspils” sagraušanu. Rīdzinieki jau pirmajā puslaikā iekrāja sešu vārtu pārsvaru, beigās izcīnot 8:1 uzvaru. “Rabas” labā vārtus guva seši dažādi spēlētāji, savukārt salaspiliešu rindās savus pirmos vārtus virslīgā svinēja Artemijs Riļevs.

FK Raba – TFK Salaspils 8:1 (7:1)
Vārti: Koļesņikovs 2′, Kondratjevs 3′ (s. v.), Grīslis 7′, 20′, Strazdiņš 9′, Al. Kuļešovs 10′, Rožkovskis 20′, Edersons 29′ – Riļevs 16′

Vēl iespaidīgāku panākumu svinēja Jēkabpils “Lūši”. Intara Šlesera vadītā komanda ar 11:1 sakāva pavasara nogriezni nesekmīgi aizvadījušo RSU/”BAO-Dobele”. Četrus vārtus uzvarētāju labā guva Maksims Potlovs, bet komandas rezultatīvākais vīrs Dmitrijs Kuzmins atzīmējās ar vienu precīzu sitienu.

Jēkabpils Lūši/Ošukalns – RSU/BAO-Dobele 11:1 (5:0)
Vārti: Potlovs 3′, 14′, 35′, 38′, Peņkovskis 10′, Kuzmins 16′, Atamaņukovs 18′, Putāns 24′, Halimons 32′, Ragainis 36′, Radevičs 40′ – Art. Mhitarjans 31’

Galvenā intriga ir cīņā starp pamatturnīrā 4. vietā palikušo “Nikaru” un 5. vietas ieguvēju “Rēzekni”. Sestdienas mačā OSC ilgi saglabājās neizšķirta rezultāts. Dueļa likteni izšķīra rēzekniešiem nelaimīgs rikošets no spāņa Daniela Roblesa. Jāpiemin, ka mača gaitā sarkanās kartītes nopelnīja “Rēzeknes” bombardieris Ričards Raščevskis un komandas galvenais treneris Vitālijs Voskāns.

FK Nikars – TFK Rēzekne 4:2 (0:1)
Vārti: Neverovskis 22′, Pastars 30′, Robless 38′ (s.v.), K. Zabarovskis 39′ – Aguls 16′, Tarakanovs 35′

Visbeidzot, čempions FC “Petrow” titula aizstāvēšanu sāka ar pamatturnīra neveiksminieces “Lokomotiv Daugavpils” sagraušanu. “Hat-trick” jeb trīs gūti vārti uzvarētāju labā ukrainim Dmitro Šamli, kurš čempionāta rezultatīvāko spēlētāju sarakstā panācis savu komandasbiedru Maksimu Seņu.

FC Petrow/Jelgava – FC Lokomotiv Daugavpils 10:1 (3:0)
Vārti: Seņs 2′, 38′, Šamli 5′, 31′, 40′, Šustrovs 15′, Kozlovskis 21′, 40′, Hudaiberdijevs 25′, Grabčaks 26′ – Konceba 40′

Cīņas ceturtdaļfināla sērijās līdz divās uzvarām turpināsies trešdien, 21. aprīlī. Maču starp TFK “Rēzekne” un FK “Nikars” varēs vērot Sportacentrs.com TV tiešraidē.