Timma populārākajā Krievijas vakara šovā paziņo, ka apprecējis Sedokovu

Jānis Timma un Anna Sedokova
Jānis Timma un Anna Sedokova | Foto: https://www.youtube.com/watch?v=Jlb_uxp835w

ULEB Eirolīgas un VTB līgas basketbola kluba Maskavas apgabala “Khimki” spēlētājs mijis gredzenus ar ukraiņu izcelsmes dziedātāju Annu Sedokovu, abi jaunlaulātie priecīgo vēsti atklājuši viesojoties Pirmā Baltijas kanāla (PBK) izklaidējošajā vakara šovā “Vakars kopā ar Ivanu Urgantu”.

Jau ziņots, ka jūlija beigās Timma bildināja Sedokovu, par ko abi paziņoja savos “Instagram” kontos. “Apsolu, ka būšu labākā sieva, draudzene un partnere, kā labākā māte mūsu bērniem. Esmu pateicīga Dievam par katru sekundi kopā ar tevi un ilgojos pēc tevis katru sekundi, kad tu neesi blakus. Esmu atbildējusi “jā”. Jā, es kļūšu par tavu sievu, labākais vīrietis pasaulē,” uzrakstīja Sedokova. Par abu attiecībām kļuva zināms 2019. gadā.

 

View this post on Instagram

 

Mr. & Mrs. Timma 🖤

A post shared by 𝕁𝔸ℕ𝕀𝕊 𝕋𝕀𝕄𝕄𝔸 (@janis.timma) on

Tāpat šova “Vakars kopā ar Ivanu Urgantu” ietvaros Sedokovai un Timmam tika dota iespēja pārbaudīt abu saderību, proti, pēc atbildēm uz personīgiem jautājumiem basketbolistam bija jānosaka, kura no trim sievietēm ir viņa mīļotā.

Timma aizvadītās sezonas 21 Eirolīgas spēlē vidēji iemetis 12,5 punktus, izcīnījis 3,1 atlēkušo bumbu un atdevis divas piespēles. Tikmēr 12 VTB līgas mačos viņam caurmērā 12,3 punkti, 3,1 atlēkusī bumba un 1,5 piespēles.

VTB līgas sezonas pārtraukšanas brīdī “Khimki” ieņēma pirmo vietu ar 18 uzvarām 19 spēlēs. Savukārt Eirolīgas tabulā Maskavas apgabala klubs ierindojies septītajā pozīcijā ar 13 panākumiem 28 mačos.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par