Titulētā Spānija pārbaudes mačā Salaspilī “iznīcina” Latvijas valstsvienību

08/09/2021 19:36
Latvijas telpu futbola izlase

Latvijas telpu futbola izlase šodien pārbaudes mačā Salaspils sporta namā ar rezultātu 0:11 cieta pamatīgu zaudējumu pret divkārtējo pasaules un septiņkārtējo Eiropas čempioni Spāniju. Jau mača 11. minūtē rezultāts vēstīja 0:4, bet pirmajā puslaikā mūsējie vairāk bumbas savos vārtos neielaida. Otrajā mača nogrieznī spāņi noorganizēja vēl septiņus vārtus guvumu, kas ļāva izcīnīt graujošu panākumu.

Sastāvā galvenais treneris Arturs Šketovs pulcēja vietējo klubu “Raba”, “Petrow”, Jēkabpils “Lūši”/”Ošukalns” un “Rēzekne” pārstāvjus, kā arī Polijā spēlējošo Jāni Pastaru. Pirms spēles komanda Rīgā un Salaspilī aizvadīja četrus treniņus.

Vēlāk šomēnes mūsu kaimiņvalstī Lietuvā sāksies 2021. gada Pasaules kausa finālturnīrs telpu futbolā, tāpēc planētas labākās valstsvienības koncentrēsies mūsu dienvidu kaimiņzemē. Spānija kā viena no finālturnīra dalībniecēm un favorītēm pirms turnīra aizvada gatavošanās posmu, kurā viens no notikumiem bija pārbaudes spēle ar Latviju.

Abas izlases spēlēja vienā kvalifikācijas pamatturnīra grupā, un abos dueļos virsroku ņēma spēcīgā Spānijas valstsvienība. Jau vēstīts, ka Latvija līdz pat kvalifikācijas cikla pēdējai spēlei saglabāja izredzes pirmoreiz vēsturē iekļūt finālturnīrā, ko gan neizdevās īstenot.