Titulētais nīderlandiešu riteņbraucējs Dumulēns pametīs “Sunweb” komandu

Titulētais nīderlandiešu riteņbraucējs pēc šīs sezonas pametīs “Sunweb” vienību, kuru pārstāv pēdējās astoņas sezonas, un pievienosies “Jumbo-Visma”, ziņo abas komandas.

28 gadus vecajam riteņbraucējam līgumā ar “Sunweb” vēl bija palikuši divi gadi, taču vienošanās tiks pārtraukta un nākamās trīs sezonas Dumulēns pavadīs “Jumbo-Visma” vienībā.

Ceļgala savainojuma dēļ Dumulēns nevarēja piedalīties šī gada “Tour de France” velobraucienā, kur pērn finišēja otrais.

“Ārstējoties mājās, sāku apsvērt, ka nepieciešama pavisam cita vide. Bija lieliski piedāvājumi, un sapratu, ka ir īstais laiks tos izmantot,” “Sunweb” citē Dumulēna teikto.

Nu jau Dumulēna jaunā komanda ziņo, ka riteņbraucējs deg nepacietībā sasniegt savu mērķi – uzvarēt “Tour de France”.

Dumulēns ir 2017.gada “Giro d’Italia” čempions, pērn šajā velobraucienā izcīnot otro vietu.

Nīderlandietim ir visu trīs kalumu medaļas pasaules čempionātos individuālajā braucienā, kā arī viņš ir olimpiskais vicečempions šajā disciplīnā.

Tikmēr 2012.gada pasaules čempions grupas braucienā Filips Žilbērs atgriezīsies “Lotto Soudal” komandā, kuru pārstāvēs turpmākās trīs sezonas.

38 gadus vecais beļģis šo vienību pārstāvēja arī no 2009. līdz 2011.gadam, bet pēdējās trīs sezonas viņš brauc “Quick-Step” kreklā.

Žilbērs 2011.gadā uzvarēja Lježas – Bastoņas – Lježas, “Amstel Gold”, Valonijas, Sansevastjanas un Lombardijas velobraucienos, kā arī bija pirmais “Tour de France” atklāšanas posmā. Veiksmīgā sezona viņam ļāva triumfēt UCI Pasaules tūres kopvērtējumā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par