Tortorella: Laine ir īsts cīnītājs, viņa nosēdināšana nav saistīta ar notikumiem laukumā

11/02/2021 18:09
Nokopēts
Džons Tortorella, www.sportazinas.com

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” galvenais treneris Džons Tortorella komentējis komandas uzbrucēja Patrika Laines snieguma, norādot, ka viņam nav pretenziju pret soma sniegumu, stūrmanis citēts NHL mājaslapā.

Jau ziņots, ka janvāra vidū NHL notika maiņas darījums, kura rezultātā “Blue Jackets” uzbrucējs Pjērs Luks Dubuā pārcēlās uz Vinipegas “Jets”, savukārt pretējā virzienā devās Laine. Četros mačos jaunajā komandā viņš iemeta trīs ripas, tomēr žurnālistu un līdzjutēju uzmanību izpelnījās cita epizode, proti, Kolumbusas pēdējā spēlē pret Karolīnas “Hurricanes” Laine tika nosēdināts malā trešajā trešdaļā, mača noslēdzošajā nogrieznī laukumā nepavadot nevienu sekundi.

Lai arī sākotnēji tika izteikts pieņēmums, ka Tortorella nebija apmierināts ar Laines atdevi, vēlāk noskaidrojās, ka uzbrucēja nosēdināšana bija saistīta ar viņa necienīgu komentāru viena no Tortorellas palīga virzienā, par ko ziņoja “The Athletic”. Arī pats “Blue Jackets” stūrmanis, kurš allaž bijis zināms ar savu tiešumu un atklātumu, norādījis, ka viņam nav pretenziju pret Laines sniegumu laukumā.

“Nevēlos komentēt šo tēmu, teikšu vien, ka tas ir ļoti negodīgi pret Laini – rakstīt, ka viņš spēlē ar pusatdevi, nemotivēti un ar daudzām kļūdām. Pēc spēles jau teicu, ka mans lēmums nav saistīts ar notikumiem laukumā. Es nevēlos, lai Laini uzskatītu par sliņķi, kurš nevēlas strādāt, viņš nav tāds. Mēs zināms, ka viņš ir īsts cīnītājs un ļoti labs hokejists, kurš būs svarīgs spēlētājs mūsu komandā,” teica Tortorella.

22 gadus vecajam somu hokejistam šī ir piektā sezona līgā, iepriekš viņš spēlēja tikai “Jets” rindās, kur ar viņu ne vienmēr bija apmierināti. Lainem pārmeta, ka viņš ne vienmēr spēlē ar 100% atdevi un pārāk aizraujas ar individuālo spēli.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām