”Tottenham” grandu cīņā ”nogremdē” Mančestras ”United” (VIDEO)

27/08/2018 23:52
''Tottenham Hotspur'', Sportazinas.com

Anglijas Premjerlīgas trešās kārtas centrālajā spēlē Londonas “Tottenham Hotspur” izbraukumā ar 3:0 pārspēja Mančestras ”United” futbolistus. Uzvarētāju rindās ar diviem rezultatīviem sitieniem atzīmējās Lukass Moura, bet vienus vārtus guva Harijs Keins.

“United” Premjerlīgas sezonu iesāka ar uzvaru (2:1) pār Lesteras “City”, bet otrajā kārtā izbraukumā negaidīti ar 2:3 piekāpās Braitonas “Albion”, kas atkal ļāva vaļu kritikas vilnim pār “velnu” galveno treneri Žozē Mourinjo. Tikmēr “Tottenham” iesākuši ar divām uzvarām – 2:1 pret ”Newcastle” un ar 3:1 pret “Fulham”.

50. minūtē “Tottenham Hotspur” pēc stūra sitiena guva pirmos vārtus. Pēc teicamas Kīrana Tripjē piespēles soda laukumā Harijs Keins pārleca “United” aizsargus, raidot bumbu ar galvu Mančestras komandas vārtu labajā augšējā stūrī. Keinam jau tie biji otrie vārti čempionātā.

Pusotru minūti vēlāk “Tottenham Hotspur” panāca jau divu vārtu pārsvaru – labajā malā neviena nepiesegts palika Kristians Eriksens, kurš dodoties tuvāk “United” vārtiem, soda laukumā atrada Lukasu Mouru, kurš ar teicamu sitienu pārspēja Dāvidu De Heju, raidot bumbu pretinieku vārtu kreisajā apakšējā stūrī. Arī Mouram tas bija otrais vārtu guvums sezonā.

Pēcāk krietni atdzīvojās Mančestras ”United” – teicamas izdevības bija Aleksim Sančesam, Džesem Lingārdam un Romelu Lukaku, taču Pasaules kausa ieguvēju ”Tottenham” vārtos, Igo Lorisu, pārspēt neizdevās.

84. minūtē Lukass Moura pēc lieliskas Harija Keina piespēles izrēķinājās ar Krisu Smalingu, skaisti apspēlējot angļu aizsargu un nokļūstot aci pret aci ar Dāvidu De Heju. Sitiens kreisajā apakšējā stūrī atkal bija rezultatīvs – 3:0.