Tralmaks: Pašā sākumā nepaņēmām dažus punktus, bet tas iedos motivāciju uzveikt kādu lielo valsti

15/05/2024 14:38
Nokopēts
Eduards Tralmaks
SPORTAZINAS.COM, EKSKLUZĪVI NO ČEHIJAS

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Eduards Tralmaks pēc rīta treniņa pirms pasaules čempionāta spēles pret Vāciju sarunā ar “Sportazinas.com” atskatījās uz pirmajiem trīs mačiem, kā arī novērtējis latviešu fanu atbalstu.

Šorīt došanās uz ledus bija brīvprātīga, un viens no desmit laukuma spēlētājiem, kurš izmantoja šo iespēju, bija Tralmaks. “No rīta jūtos labi, kā arī vakar man tas spēles laiks bija nedaudz mazāks, tāpēc mēģināju atnākt uz šejieni, dabūt to slodzīti, lai esmu gatavs spēlei.”

Treniņš pirms Vācijas – ar vienu vārtsargu un “brīvo laiku”

“Man šis ir pirmais čempionāts un sākumu es, iespējams, redzu nedaudz savādāk nekā pārējie. Man pagaidām viss ir bijis augstākajā līmenī, gan no organizatoriskā, gan no spēles viedokļa, ar pozitīvām emocijām. Ir daži punkti, kurus nepaņēmām pašā sākumā, bet es domāju, ka tas varbūt iedos motivāciju uzveikt vienu no lielajām valstīm,” saka uzbrucējs.

“Pret Kazahstānu mēs vienkārši mentāli bijām gatavāki, viens otram teicām, ka jāsāk no paša sākuma. Pirmajā spēlē pret Poliju mēs iznācām vispār negatavi, otrajā mačā arī līdzīgi. Ja mēs sāksim spēlēt no pirmās minūtes un spēlēsim tā visu maču, mums ir labas izredzes tikt ceturtdaļfināla,” pārliecināts hokejists.

Tralmakam šis ir pirmais pasaules čempionāts, savukārt aizvadītajā sezonā viņš spēlēja Čehijas līgā. “Neteiktu, ka bija baigi grūti. Protams, līmenis ir augsts, bet es jau esmu daudz ko pieredzējis, vairs neesmu jaunais, nav man 19-24 gadi, bet ir 27. Esmu spēlējis daudzās līgās un klubos pret labām komandām. Protams, ātrumi ir lielāki, bet ātruma ziņā nebija grūti. Vēl joprojām neteiktu, ka esmu 100% savā labākajā spēlēšanas formā, domāju, man tās spēles paliks tikai labākas.”

“Šajā arēnā divas reizes biju uzspēlējis Čehijas čempionātā. Kaut kas ar to ledu šeit ir savādāk, bet man patīk, jo kājas nepiedzenas tā kā tas notiek citās hallēs. Šeit pagaidām viss bijis ļoti labi, mūs šī halle ir cienījusi ar punktiem un uzvarām, cerēsim, ka tā arī turpināsies,” cer spēlētājs.

“Latviešu atbalsts šajā turnīrā ir tas, ko esmu pieredzējis pirmo reizi. Zināju, ka mums ir traki fani, bet nezināji, ka viņi ir tik traki. Katrā spēlē jūtos kā mājās, es nekad mūžā neesmu spēlējis izbraukumā, kur es jūtos kā mājās. Un šis ir bijis kaut kas neaprakstāms, kad visa halle 60 minūtes no vietas kliedz “Latvija! Latvija”. Nezinu, baigi grūti iedomāties, vai man kaut kas līdzīgs ir bijis tuvu. Gan fani, gan izlase esam vienoti, paldies, ka viņi atbalsta. Esmu redzējis arī video no Domu laukuma, cik traki tur bija. Mūsu darbs ir viņus nepievilt un cīnīties līdz pēdējai sekundei,” viedokli pauž Tralmaks.

Šajā čempionātā uzbrucējs vārtus pagaidām nav guvis. “Pats to gaidu no pirmās spēles. Negatīva ziņa ir tāda, ka no manas puses nekas nav paveikts. Bet pozitīva ziņa ir tāda, ka galvenās spēles vēl ir priekšā, kaut kad jau tai metiena pārliecībai un goliem ir jānāk. Cerēsim, ka tas būs pret vienu no lielajiem konkurentiem un svarīgākajā momentā.”

Gudija miers, Ločmeļa enerģija, Egles izpildītais solījums – septiņi novērojumi par spēli pret Kazahstānu

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.1
13.6
27.21
1.27
7.03
10.94
6.82
5.77
1.43
1.68
4.93
4.49
2.95
3.1
2.15
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām