Treniņš pirms Vācijas – ar vienu vārtsargu un “brīvo laiku”

15/05/2024 12:54
Nokopēts
Latvijas hokeja izlase

Šorīt Latvijas hokeja izlase aizvadīja treniņu pirms pasaules čempionāta spēles pret Vāciju, tajā piedaloties nepilnā sastāvā.

Gluži kā vakar, arī šajā trešdienas rītā hokejistu jau vairākas minūtes pirms treniņa sēž uz soliņa un sevi izklaidē ar ripu mešanu tā, lai spēles priekšmets apstātos pēc iespējas tuvāk centra iemetiena punktam. Treniņa sākums ir plkst. 9:30, minūti pirms tā uz ledus nejauši izslido Miks Indrašis, uzreiz pēc tam no soliņa kāds kliedz “Induli, kāpj nost”.

Treniņā piedalās desmit laukuma spēlētāji – Mamčics, Ločmelis, Gavars, Tralmaks, Ansons, Egle, Indrašis, Cibuļskis, Bergmanis, Laviņš, kā arī šodien tikai viens vārtsargs – Ēriks Vītols, kas nedod cerības uzminēt, kuram šovakar varētu tikt uzticēta vieta vārtos. Treniņā ieradušies arī visi treneri, izņemot Hariju Vītoliņu, savukārt nodarbības vadīšana gluži kā parasti ir uzticēta Raimondam Vilkoitam.

Ja parasti spēlētāji sadalās divas grupās un spēlē uz abiem vārtiem, tad šodien, ņemot vērā tikai viena vārtsarga klātbūtni, visa aktivitāte norisinās vienā laukuma pusē, kamēr otrajā pusē, kolēģa vārdiem izsakoties, ir “skumjāks skats”, jo tur Lauris Dārziņš vienatnē met ripas pa tukšiem vārtiem.

Treniņā hokejisti atstrādā komandas biedru izvadīšanu vienatnē pret vārtsargu ar piespēli, izlaušanos no stūra ar diviem uzbrucējiem un vienu aizsargu, kurš viņus mēģina apturēt, metienus no zilās līnijas ar pielabošanu vārtu priekšā, kā arī dažāda veida izgājienus vairākumā.

Kad līdz treniņa beigām paliek nedaudz vairāk par desmit minūtēm, atskan Vilkoita komanda “brīvais laiks”, ko katrs hokejists izmanto pēc saviem uzskatiem.

Gudija miers, Ločmeļa enerģija, Egles izpildītais solījums – septiņi novērojumi par spēli pret Kazahstānu

Irbe: Gudijs iedeva papildus drošības sajūtu un latiņu pacēla vēl augstāk

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.1
13.6
27.21
1.27
7.03
10.94
6.82
5.77
1.43
1.63
4.92
4.92
2.75
3.1
2.3
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām