Trillera cienīgā spēlē par Eiropas čempioniem telpu futbolā kļūst Portugāle (VIDEO)

11/02/2018 09:01

Par Eiropas čempioniem telpu futbolā kļuvusi Portugāles izlase, kas aizraujošā cīņā ar 3:2 pārspēja Spānijas valstsvienību. Portugāļi uzvaru izcīnīja spēles papildlaika pēdējā minūtē, gūstot vārtus ar soda sitiena palīdzību.

Spēles rezultātu atklāja Portugāles izlases zvaigzne Rikardinju, kurš tika arī atzīts par visa turnīra vērtīgāko spēlētaju. Zīmīgi, ka Rikardinju vārtu guvums pirmajā minūtē ir visu laiku ātrākais vārtu guvumus Eiropas telpu futbola čempionātu vēsturē. Rikardinju fināla laikā iedzīvojās savainojumā.

2016.gada Eiropas čempioni Spānijas izlase pirms pirmā puslaika beigām spēja rezultātu izlīdzināt, kad precīzs bija Marks Tolra, bet spēles 32. minūtē spāņus jau vadībā izvirzīja Lins. Spānija varēja “iedzīt naglu” un svinēt uzvaru čempionātā, tomēr 35.minūtē Migelins nerealizēja “pendeli”, bet jau pēc četrām minūtēm 2:2 panāca Portugāles izlases spēlētājs Brunu Koelju, kurš ar precīzu soda sitienu zcēlās arī papildlaika pēdējā minūtē, nodrošinot savai izlasei zelta medaļas.