Trīs CSKA hokejisti atsakās pārskatīt līguma nosacījumus un spēlēt par mazāku algu

Sergejs Kaļiņins, sportazinas.com
Sergejs Kaļiņins (nr. 21) | Foto: Maskavas CSKA

Vismaz trīs Kontinentālās hokeja līgas () kluba spēlētāji nevēlas lauzt līgumus ar komandu un noslēgt jaunus ar zemāku atalgojumu, lai palīdzētu vienībai ievērot algu griestus.

Jau zināms, ka gaidāmajā sezonā KHL noteikusi summu, kuru drīkst tērēt spēlētāju atalgojumam. Tie ir 900 miljoni rubļu jeb 11,28 miljoni eiro pēc šodienas kursa. Algu griestu ieviešana rāda problēmas vairākiem grandiem, jo aizvadītajā sezonā astoņiem klubiem algu budžets pārsniedza 900 miljonus rubļu. Viena no šīm komandām bija arī CSKA, kura hokejistiem izmaksāja divreiz lielāku summu – 1,75 miljardus rubļu.

Iepriekš “R-Sport” ziņoja, ka CSKA mēģina vienoties par algu samazināšanu ar sešiem hokejistiem. Šajā gadījumā, ja līgums tiek lauzts pēc kluba iniciatīvas, spēlētājs saņem 25% no summas par atlikušo kontrakta periodu. Līdz ar to Maskavas klubs cenšas pierunāt hokejistus pārtraukt sadarbību pēc abpusējas vienošanās un uzreiz parakstīt jaunu līgumu ar mazākiem skaitļiem.

“R-Sport” rīcībā esošā informācija liecina, ka CSKA plānoja samazināt algu uzbrucējiem Sergejam Andronovam (1 vārti un 1 piespēle 20 spēlēs), Sergejam Kaļiņinam (7+3 61 mačā), Andrejam Svetlakovam (5+12 44 cīņās) un Ivanam Teļeginam (4+2 32 spēlēs), ar kuriem līgumi tika noslēgti līdz 2022. gadam.

Tāpat klubs mēģināja vienoties ar vēl diviem hokejistiem, kuru kontrakti ir spēkā līdz 2021. gadam. Tie ir Maksims Mamins (11+20 55 mačos) un Jirži Sekačs (12+13 45 spēlēs).

Trīs hokejisti nepiekrīt šādam scenārijam. Tie ir Sekačs, kuram piedāvā 50-60 miljonus rubļu (627-752 tūkstoši eiro), nevis 100 miljonus rubļu (1,25 miljons eiro), Teļegins, kurš aizvadītajā sezonā pelnīja 65 miljonus rubļu (ap 815 tūkstošiem eiro) un Kaļiņins, kuram maksāja 85 miljonus rubļu (ap 1,07 miljoniem eiro).

Ja CSKA neizdosies vienoties ar šiem hokejistiem, tad klubs būs spiests lauzt līgumus un izmaksāt kompensācijas, bet visi trīs spēlētāji kļūs par neierobežoti brīvajiem aģentiem.

CSKA vēlas vienoties par algu samazināšanu ar sešiem spēlētājiem

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par