“Twitter” kaujas – Durants apmainās “laipnībām” ar savu kādreizējo komandas biedru

Kevins Durants, Kendriks Perkinss, sportazinas.com
Kevins Durants un Kendriks Perkinss | Foto: Kim Klement-USA TODAY Sports

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Bruklinas “Nets” superzvaigzne Kevins Durants iesaistījies asā vārdu apmaiņā ar savu kādreizējo komandas biedru un tagadējo basketbola apskatnieku Kendriku Perkinsu.

Vārdu kauja notikusi sociālajā tīklā “Twitter”. Viss sākās ar Perkinsa repliku, ka Rasels Vestbruks ir visu labākais Oklahomasitijas “Thunder” basketbolists, bet viņam nepiekrita NBA apskatnieks Marks D’Amiko.

D’Amiko uzrakstīja, ka Vestbruks trīs reizes apstājās izslēgšanas spēļu otrajā kārtā, bet Perkinss atbildēja, ka arī Durants savulaik bez Vestbruka [kuram tobrīd bija savainojums] nespēja pārvarēt otro kārtu.

Pēc šāda teikuma diskusijā iesaistījās sociālajos tīklos allaž aktīvais Durants. “Jā, un mūsu tā brīža pamatsastāva centrs vidēji spēja sakrāt divus punktus un trīs atlēkušās bumbas spēlē. Tu arī “smagi” strādāji, čempion!”

Perkinss nepalika atbildi parādā. “Tu izdarīji visu laiku “mīkstāko” gājienu NBA vēsturē, pārceļoties uz “Warriors”. Tiešām, čempiona sirds.”

Arī Durants nerimās. “Vāji ir būt pamatsastāva centram, spēlēt daudz minūtes, bet nespēt sakrāt statistiku. Tev vajadzēja atstrādāt savas prasmes tik daudz, cik to darīju es.”

Perkinss sarunu noslēdza ar vēl vienu atbildi. “Viss kārtībā! Tu strādāji tik smagi, lai pārceltos uz komandu, kurai bija 73 uzvaras sezonā. Patiesība ir tāda, ka tu neesi reāls čempions. Domāju, ka tev naktīs ir grūti gulēt, apzinoties, ka izvēlējies gļēvuļu ceļu!”

Durants gan piekāpās, nosakot, ka neuztraucās par Perkinsa komentāriem – tie bijuši tikai “nelieli šāvieni” viņa virzienā. Zīmīgi, ka Perkinss iepriekš kritizējis ne vienu vien basketbolistu, tajā skaitā Kristapu Porziņģi.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par