U19 telpu futbola izlase Salaspilī cīnās neizšķirti ar Poliju

22/02/2022 21:34
Telpu futbols

Latvijas U19 telpu futbola izlase 22. februārī pārbaudes spēlē Salaspilī cīnījās neizšķirti 2:2 (2:0) ar vienaudžiem no Polijas, mačā gaitā nenosargājot divu vārtu pārsvaru. Pirmajā puslaikā Latvijas izlase iekrāja divu vārtu pārsvaru, turklāt abi vārti tika gūti puslaika pēdējā minūtē, kad precīzi bija Maksims Puzikovs un Edgars Tarakanovs.

Vienus vārtus viesi atspēlēja mača 32. minūtē, kad izcēlās komandas kapteinis Kaspers Sendlevskis, bet 38. minūtē neizšķirtu atjaunoja Kaspers Opatovskis. Trešdien plkst. 11:00 abas komandas Salaspils sporta namā tiksies atkārtoti. Mačs skatītājiem risināsies “zaļajā” režīmā.

Latvijas U19 telpu futbola izlase pašlaik gatavojas dalībai Eiropas čempionāta kvalifikācijas pamatkārtā, kur martā būs jāsacenšas ar vienaudžiem no Horvātijas (mājinieki), Baltkrievijas un Azerbaidžānas. Pirms tam janvārī Latvijas izlase aizvadīja pārbaudes spēļu turnīru Horvātijā, uzvarot Beļģiju (3:1), Sanmarīno pieaugušo izlasi (3:2) un Slovēniju (5:2), bet piekāpjoties Francijai (3:6).