U19 telpu futbola izlase zaudē Polijas vienaudžiem

23/02/2022 13:31
Latvijas U19 telpu futbola izlase

Latvijas U19 telpu futbola izlase trešdien Salaspilī pārbaudes spēlē ar rezultātu 0:3 (0:0) piekāpās vienaudžiem no Polijas, informē Latvijas Futbola federācija (LFF).

Pirmajā puslaikā saspringtā un līdzvērtīgā cīņā vārti netika gūti, savukārt otrā puslaika vidū, spēlei ritot tādā pašā gultnē, rezultātu atklāja Polijas izlases spēlētājs Kaspers Opatovskis. Cīņas izskaņā Latvijas komanda centās atspēlēties un nomainīja vārtsargu, tomēr savu nepanāca, zaudējot vēl divus vārtus. Precīzi bija Kaspers Sendlevskis un Macejs Mazurs.

Otrdien pirmā no divām pārbaudes spēlēm noslēdzās neizšķirti 2:2 un Latvijas izlasei vārtus guva Maksims Puzikovs un Edgars Tarakanovs. Latvijas U19 telpu futbola izlase pašlaik gatavojas dalībai Eiropas čempionāta kvalifikācijas pamatkārtā, kur martā būs jāsacenšas ar vienaudžiem no Horvātijas, Baltkrievijas un Azerbaidžānas. Pirms tam janvārī Latvijas izlase aizvadīja pārbaudes spēļu turnīru Horvātijā, uzvarot Beļģiju (3:1), Sanmarīno pieaugušo izlasi (3:2) un Slovēniju (5:2), bet piekāpjoties Francijai (3:6).